Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Blackhand47XD


Obrázek uživatele Blackhand47XD
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Blackhand47XD
1135
Michal
Knězek

Napsat uživateli e-mail

E-mail: [email protected]
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1997 (je mu 22 nebo 23 let)
Další informace: Star Wars jsou mojí srdcovkou už od dětství. Studuji obor počítačová grafika a jednou to chci dotáhnout až na režiséra. Prozatím režíruji v našem amatérském studiu - BoxFan Studio. https://www.facebook.com/boxfanstudio Webmaster webu edna.cz
Uživatelův podpis: Nothing is true, everything is permitted.
Na webu je již: 8 let 1 týden