Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Blackhand47XD


Obrázek uživatele Blackhand47XD
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Blackhand47XD
1135
Michal
Knězek

Napsat uživateli e-mail

E-mail: [email protected]
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1997 (je mu 22 nebo 23 let)
Další informace: Star Wars jsou mojí srdcovkou už od dětství. Studuji obor počítačová grafika a jednou to chci dotáhnout až na režiséra. Prozatím režíruji v našem amatérském studiu - BoxFan Studio. https://www.facebook.com/boxfanstudio Webmaster webu edna.cz
Uživatelův podpis: Nothing is true, everything is permitted.
Na webu je již: 8 let 7 měsíců