Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Výstava Lega

Napsal: Gregor
Dne: 11.3.2013 16:58
Kategorie: Lego a Hasbro
Zpět na fórum

Celý březen se v OC Futurum Ostrava koná výstava Lega. Mají tam i pár povedených Star Wars. Myslím, že je to celkem povedené. Například jenom hlava Vadera má něco okolo 10 000 dílků. Kdo je z okolí Ostravy a má rád Lego Star Wars, přijeďte se podívat. Jinak Pro ty ostatní tu dávám fotky:

Vader: odkaz »
R2-D2 a Yoda: odkaz »
Rex: odkaz »
Přidat komentář
Obrázek uživatele Komár
25-26
26. Březen 2013 - 14:19
od kdy do kdy

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gregor
20-21
2. Duben 2013 - 20:40
Je to od 8.3. do 7.4. Promiň, všiml jsem si tvé otázky až teď :(

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
0
-1