Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Výstava Lega

Napsal: Gregor
Dne: 11.3.2013 16:58
Kategorie: Lego a Hasbro
Zpět na fórum

Celý březen se v OC Futurum Ostrava koná výstava Lega. Mají tam i pár povedených Star Wars. Myslím, že je to celkem povedené. Například jenom hlava Vadera má něco okolo 10 000 dílků. Kdo je z okolí Ostravy a má rád Lego Star Wars, přijeďte se podívat. Jinak Pro ty ostatní tu dávám fotky:

Vader: odkaz »
R2-D2 a Yoda: odkaz »
Rex: odkaz »
Přidat komentář
Obrázek uživatele Komár
30-31
26. Březen 2013 - 14:19
od kdy do kdy

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
2. Duben 2013 - 20:40
Je to od 8.3. do 7.4. Promiň, všiml jsem si tvé otázky až teď :(

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
0
-1