Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Na pokračování příběhu Cala Kestise si budeme ještě muset nějaký čas počkat. Každopádně studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »
Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji
Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je... více »
Kontroverze Legends/Kánon
Poté, co Disney odkoupil licenci Star Wars, první z kroků pod novým vedením byl zásadní krok, který poskytl řadě kreativních lidí prostor pro vyprávění nového příběhu ze světa Star Wars. Vítaný krok pro tvůrce, velice nepříjemný pro většinu hlasitých fanoušků. více »

Star Wars figurky Hasbro

Napsal: Neezy
Dne: 6.4.2014 17:31
Kategorie: Lego a Hasbro
Zpět na fórum

Ahoj,
jsem úplně bezradná. Přítel bude mít brzy narozeniny a já bych mu ráda doplnila jeho sbírku Star Wars figurek. Co jsem tak koukala, má figurky Hasbro. Hledala jsme je různě na internetu, ale moc tam toho není a upřímně mám radši kamenné prodejny. Mohl byste mi někdo, prosím, říct, kam chodíte na figurky vy? Nemusí to být přímo Hasbro. Vůbec nevím, kam jít a nejsem přímo z Prahy, takže by se mi hodilo jít rovnou za cílem, než cíl teprve hledat.
Díky moc!!
Přidat komentář
Obrázek uživatele Blackhand47XD
22-23
6. Duben 2014 - 17:35
Objednej to přes Ebay. Sice je to z ciziny, ale dohromady s poštovným tě to může stát stejně a někdy i levněji.

Nothing is true, everything is permitted.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Neezy
25-26
6. Duben 2014 - 17:46
Wow, super nápad. Díky moc.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Anakin Solo
6. Duben 2014 - 18:54
Já chodím do Dráčika...tam maj dobrý ceny ale i figurky které jsem jinde neviděl

"Věk víc než jen počet úderů srdce je. Věk je, kolik chyb udělala jsi"
―Yoda

"Síla je vše a vše je síla."
-Vergere

+1
0
-1
Obrázek uživatele CadBane007
21-22
7. Duben 2014 - 13:40
V kamenných obchodech v Česku moc nenakupuji, ale pokud jste z Prahy můžu doporučit Comics Point. Na Český obchod toho tam mají slušné množství... Jinak jak říkal Blackhand, také si myslím, že je to nejlepší přes eBay, mají tam úplně všechno, ani na Amazonu toho tolik není... ale musíte mít Pay Pal...

+1
+1
-1