Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Star Wars figurky Hasbro

Napsal: Neezy
Dne: 6.4.2014 17:31
Kategorie: Lego a Hasbro
Zpět na fórum

Ahoj,
jsem úplně bezradná. Přítel bude mít brzy narozeniny a já bych mu ráda doplnila jeho sbírku Star Wars figurek. Co jsem tak koukala, má figurky Hasbro. Hledala jsme je různě na internetu, ale moc tam toho není a upřímně mám radši kamenné prodejny. Mohl byste mi někdo, prosím, říct, kam chodíte na figurky vy? Nemusí to být přímo Hasbro. Vůbec nevím, kam jít a nejsem přímo z Prahy, takže by se mi hodilo jít rovnou za cílem, než cíl teprve hledat.
Díky moc!!
Přidat komentář
Obrázek uživatele Blackhand47XD
26-27
6. Duben 2014 - 17:35
Objednej to přes Ebay. Sice je to z ciziny, ale dohromady s poštovným tě to může stát stejně a někdy i levněji.

Nothing is true, everything is permitted.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Neezy
29-30
6. Duben 2014 - 17:46
Wow, super nápad. Díky moc.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Anakin Solo
6. Duben 2014 - 18:54
Já chodím do Dráčika...tam maj dobrý ceny ale i figurky které jsem jinde neviděl

"Věk víc než jen počet úderů srdce je. Věk je, kolik chyb udělala jsi"
―Yoda

"Síla je vše a vše je síla."
-Vergere

+1
0
-1
Obrázek uživatele CadBane007
25-26
7. Duben 2014 - 13:40
V kamenných obchodech v Česku moc nenakupuji, ale pokud jste z Prahy můžu doporučit Comics Point. Na Český obchod toho tam mají slušné množství... Jinak jak říkal Blackhand, také si myslím, že je to nejlepší přes eBay, mají tam úplně všechno, ani na Amazonu toho tolik není... ale musíte mít Pay Pal...

+1
+1
-1