Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Hodnocení výměn

Napsal: Aelsorm
Dne: 18.11.2012 16:48
Kategorie: Lego a Hasbro
Zpět na fórum

Pište, s kým jste dobře měnili, kdo posílá co jak má, kdo co dělá za chyby, své připomínky, klady i zápory ať už ve výměnách s legem, nebo Hasbro figurkami...
---V jakém stavu jste zboží dostali (U lega rozhýbané ručičky apod...)
---Přišlo vše správně
---Přišlo vše včas
Přidat komentář
Obrázek uživatele Aelsorm
22-23
18. Listopad 2012 - 16:54
Nedoporučuji měnit s:
-Darth Tom (Tomáš Martínek): neposlal vše jak měl, chyběli dílky, figurky byly rozhýbané (mnoho dětí je takto má znehodnocené, je jen na vás jak to pojmete) a dokonce u některých figurek bylo poškozené tělíčko natolik, že nohy nedrželi
vzhledem k jeho nepořádnosti jsme museli přeorganizovat výměnu, protože figurku co jsem chtěl a na které už jsme se dohodli ztratil a dokonce ani to potom neposlal správně

-Skywalker: ačkoliv věděl, jak špatně posílá Darth tom figurky, ve špatném stavu apod. stejně se za něj zaručil, přičemž pak Darth tom zklamal snad ve všech bodech, takže jednoznačný palec dolu i Skywalkerovi za špatné a lživé hodnocení, kterého si byl vědom

Skywalker

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
-1
-1
22-23
19. Listopad 2012 - 16:39
Kuba Lux Berger - ochotná výměna, ohleduplnost, domluva, vše v pořádku, jednoznačný PALEC NAHORU :-)

+1
0
-1
Obrázek uživatele Lux Bonteri
20-21
3. Prosinec 2012 - 11:19
Díky, ale co jsem s tebou vlastně měnil? Nějak si nevspomínám. Jinak dobře se měnilo s Galaxy fighterem a Darth Nihilusem.

"Tam kde je vůle, je i cesta."

+1
0
-1
22-23
6. Prosinec 2012 - 15:13
Poslal si mi TX20

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Lux Bonteri
20-21
7. Prosinec 2012 - 10:29
Jo, vlastně :D

"Tam kde je vůle, je i cesta."

+1
0
-1
22-23
11. Prosinec 2012 - 18:08
ad Darth Tom - po dvou měsících, se rozhodl mi konečně poslat vše co měl poslat už dávno a přišel ještě s unikátně debilním nápadem, že za to, že to posílá se zpožděním (já to poslal normálně) bych mu měl ještě něco poslat
Jeho logika hraničí s absolutní demencí, nenapadá mě snad nic co by na výměně šlo pokazit a on to neudělal

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Darth Nihilus
20-21
3. Prosinec 2012 - 16:03
Já mohu doporučit: Galaxy Fighter, Pit droid(nevím jak přesně to je), Skywalker.
EDIT: Jo a ještě Lux Bonteri

"Mě je naprosto šumák, co si dáváte do podpisů" -Pětka

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Darth Nihilus
20-21
18. Listopad 2012 - 17:03
Jéé já zapomněl na bcgroi.

"Mě je naprosto šumák, co si dáváte do podpisů" -Pětka

+1
0
-1
Obrázek uživatele Skywalker
18. Listopad 2012 - 17:00
Na tomto webe som už 1rok a 1 mesiac za ten čas som urobil cez 20 vymen s Uźvatelmi Darth Nihilus, Galaxy Fighter, Bcgroi, Pit droid , Otacon atd. Užvatel alersom je na vebe necele 3 mesiace. No myslim si že nazor si na to urobite sami. Alersom ma umyselne poškodzuje. Bol som jeden z 1.ch kto na tomto vebe menil.

+1
-2
-1
22-23
18. Listopad 2012 - 17:04
informace jak dlouho jsi zde je irelevantní, když tu bude zloděj třeba 10 let, bude to pořád zloděj... psal jsem svou pravdivou zkušenost s tebou, když se ti to nelíbí, tak máš smůlu, měl ses v minulosti zachovat poctivě

+1
0
-1
22-23
18. Listopad 2012 - 17:06
taky bych řekl, že "atd." asi nikomu nic neřekne, s kým dalším je dobré měnit

+1
0
-1
Obrázek uživatele Heavy
18. Listopad 2012 - 20:31
A tím se chlubíš, já na tadyto "changování" nemám moc dobré vzpomínky, z Kantýny se stala místnost kde byli jen lidi co chtěli vyměňovat.
A to že jsi tady déle nemá žádný vliv na to jestli si dobrej nebo ne, nějakej blb tu může být 2 roky, ale je to furt blb!

Do you believe in magic?

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Skywalker
18. Listopad 2012 - 20:44
No boli tam :D Ja som bol jeden znich :D ale vieš co ma to dost vypliv nato kolko som tu a to preto lebo už veľa ľudi vie že sa mi da veriť chapeš :)

+1
-1
-1
Obrázek uživatele darth tom
20-21
2. Březen 2015 - 21:15
Aelsorm . Nevím proč mě pomlouváš, protože já ti vše poslal správně , ještě víc věcí než ty mě. A ty si ještě stěžuješ .
Jako přiznávám jednou jsem výměnu udělal na nic s Nihilem, ale potom jsem mu tu jeho oblíbenou postavičku poslal zpět. A udělali jsme tím poslední výměnu, která byla slušná. Měnil jsem s ním asi čtyřikrát. 2x to bylo v poho, pak jsem u jedné to zkazil, protože figurky nebyly úplńě v poho. a pak jsme měnili ještě jednou a naposled a to bylo v poho. Tuším Aelsorme že jsem ti posílal toho Hyena bombardéra velkého , commandera wolfa a klona od speederu za draka a kostlivce s brněním z lega Castle. Vše bylo v pohodě, a ty jsi nespokojený.Nevím
EDIT: A nejvíce jsi mě urazil Aelsorme tím, že jsi měl něco na Skywalkera. Však ty víš co.

+1
0
-1