Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Hodnocení výměn

Napsal: Aelsorm
Dne: 18.11.2012 16:48
Kategorie: Lego a Hasbro
Zpět na fórum

Pište, s kým jste dobře měnili, kdo posílá co jak má, kdo co dělá za chyby, své připomínky, klady i zápory ať už ve výměnách s legem, nebo Hasbro figurkami...
---V jakém stavu jste zboží dostali (U lega rozhýbané ručičky apod...)
---Přišlo vše správně
---Přišlo vše včas
Přidat komentář
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
18. Listopad 2012 - 16:54
Nedoporučuji měnit s:
-Darth Tom (Tomáš Martínek): neposlal vše jak měl, chyběli dílky, figurky byly rozhýbané (mnoho dětí je takto má znehodnocené, je jen na vás jak to pojmete) a dokonce u některých figurek bylo poškozené tělíčko natolik, že nohy nedrželi
vzhledem k jeho nepořádnosti jsme museli přeorganizovat výměnu, protože figurku co jsem chtěl a na které už jsme se dohodli ztratil a dokonce ani to potom neposlal správně

-Skywalker: ačkoliv věděl, jak špatně posílá Darth tom figurky, ve špatném stavu apod. stejně se za něj zaručil, přičemž pak Darth tom zklamal snad ve všech bodech, takže jednoznačný palec dolu i Skywalkerovi za špatné a lživé hodnocení, kterého si byl vědom

Skywalker

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
19. Listopad 2012 - 16:39
Kuba Lux Berger - ochotná výměna, ohleduplnost, domluva, vše v pořádku, jednoznačný PALEC NAHORU :-)

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
0
-1
Obrázek uživatele Lux Bonteri
25-26
3. Prosinec 2012 - 11:19
Díky, ale co jsem s tebou vlastně měnil? Nějak si nevspomínám. Jinak dobře se měnilo s Galaxy fighterem a Darth Nihilusem.

"Tam kde je vůle, je i cesta."

+1
0
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
6. Prosinec 2012 - 15:13
Poslal si mi TX20

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Lux Bonteri
25-26
7. Prosinec 2012 - 10:29
Jo, vlastně :D

"Tam kde je vůle, je i cesta."

+1
0
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
11. Prosinec 2012 - 18:08
ad Darth Tom - po dvou měsících, se rozhodl mi konečně poslat vše co měl poslat už dávno a přišel ještě s unikátně debilním nápadem, že za to, že to posílá se zpožděním (já to poslal normálně) bych mu měl ještě něco poslat
Jeho logika hraničí s absolutní demencí, nenapadá mě snad nic co by na výměně šlo pokazit a on to neudělal

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Darth Nihilus
25-26
3. Prosinec 2012 - 16:03
Já mohu doporučit: Galaxy Fighter, Pit droid(nevím jak přesně to je), Skywalker.
EDIT: Jo a ještě Lux Bonteri

"Mě je naprosto šumák, co si dáváte do podpisů" -Pětka

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Darth Nihilus
25-26
18. Listopad 2012 - 17:03
Jéé já zapomněl na bcgroi.

"Mě je naprosto šumák, co si dáváte do podpisů" -Pětka

+1
0
-1
Obrázek uživatele Skywalker
18. Listopad 2012 - 17:00
Na tomto webe som už 1rok a 1 mesiac za ten čas som urobil cez 20 vymen s Uźvatelmi Darth Nihilus, Galaxy Fighter, Bcgroi, Pit droid , Otacon atd. Užvatel alersom je na vebe necele 3 mesiace. No myslim si že nazor si na to urobite sami. Alersom ma umyselne poškodzuje. Bol som jeden z 1.ch kto na tomto vebe menil.

+1
-2
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
18. Listopad 2012 - 17:04
informace jak dlouho jsi zde je irelevantní, když tu bude zloděj třeba 10 let, bude to pořád zloděj... psal jsem svou pravdivou zkušenost s tebou, když se ti to nelíbí, tak máš smůlu, měl ses v minulosti zachovat poctivě

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
0
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
18. Listopad 2012 - 17:06
taky bych řekl, že "atd." asi nikomu nic neřekne, s kým dalším je dobré měnit

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
0
-1
Obrázek uživatele Heavy
18. Listopad 2012 - 20:31
A tím se chlubíš, já na tadyto "changování" nemám moc dobré vzpomínky, z Kantýny se stala místnost kde byli jen lidi co chtěli vyměňovat.
A to že jsi tady déle nemá žádný vliv na to jestli si dobrej nebo ne, nějakej blb tu může být 2 roky, ale je to furt blb!

Do you believe in magic?

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Skywalker
18. Listopad 2012 - 20:44
No boli tam :D Ja som bol jeden znich :D ale vieš co ma to dost vypliv nato kolko som tu a to preto lebo už veľa ľudi vie že sa mi da veriť chapeš :)

+1
-1
-1
Obrázek uživatele darth tom
25-26
2. Březen 2015 - 21:15
Aelsorm . Nevím proč mě pomlouváš, protože já ti vše poslal správně , ještě víc věcí než ty mě. A ty si ještě stěžuješ .
Jako přiznávám jednou jsem výměnu udělal na nic s Nihilem, ale potom jsem mu tu jeho oblíbenou postavičku poslal zpět. A udělali jsme tím poslední výměnu, která byla slušná. Měnil jsem s ním asi čtyřikrát. 2x to bylo v poho, pak jsem u jedné to zkazil, protože figurky nebyly úplńě v poho. a pak jsme měnili ještě jednou a naposled a to bylo v poho. Tuším Aelsorme že jsem ti posílal toho Hyena bombardéra velkého , commandera wolfa a klona od speederu za draka a kostlivce s brněním z lega Castle. Vše bylo v pohodě, a ty jsi nespokojený.Nevím
EDIT: A nejvíce jsi mě urazil Aelsorme tím, že jsi měl něco na Skywalkera. Však ty víš co.

+1
0
-1