Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Lux Bonteri


Obrázek uživatele Lux Bonteri
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Lux Bonteri
1437
Jakub
Berger

Napsat uživateli e-mail

E-mail: [email protected]
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1998 (je mu 20 nebo 21 let)
Další informace: Jsem z Ostravy a Star Wars mi úplně změnil život. Je to to nejlepší na světě. Mezi mé oblíbené postavy patří Lux Bonteri a Ahsoka Tano. Seznam LEGA: Cad Bane, Klonovaný střelec, dva AT-AT řidiči, 2 Imperiální důstojníci z Hothu, Imperiální Shadowtrooper, taktický droid, superbojový droid s raketometem, osm bojových droidů a dva piloti, R4-P44, Luke Skywalker (pilot), Han Solo a tři povstalci z Hothu, Tauntaun, Jar Jar Binks, kapitán Tarpals, Mandalorian. Sháním dva klony, phase , bílé
Uživatelův podpis: "Tam kde je vůle, je i cesta."
Na webu je již: 7 let 8 měsíců

Povídky tohoto uživatele:

Odběratelé povídek tohoto uživatele: Darth Nightom, anabeth