Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »

Lux Bonteri


Obrázek uživatele Lux Bonteri
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Lux Bonteri
1437
Jakub
Berger

Napsat uživateli e-mail

E-mail: [email protected]
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1998 (je mu 21 nebo 22 let)
Další informace: Jsem z Ostravy a Star Wars mi úplně změnil život. Je to to nejlepší na světě. Mezi mé oblíbené postavy patří Lux Bonteri a Ahsoka Tano. Seznam LEGA: Cad Bane, Klonovaný střelec, dva AT-AT řidiči, 2 Imperiální důstojníci z Hothu, Imperiální Shadowtrooper, taktický droid, superbojový droid s raketometem, osm bojových droidů a dva piloti, R4-P44, Luke Skywalker (pilot), Han Solo a tři povstalci z Hothu, Tauntaun, Jar Jar Binks, kapitán Tarpals, Mandalorian. Sháním dva klony, phase , bílé
Uživatelův podpis: "Tam kde je vůle, je i cesta."
Na webu je již: 8 let 3 měsíce

Povídky tohoto uživatele:

Odběratelé povídek tohoto uživatele: Darth Nightom, anabeth