Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Stažení epizody s titulky

Napsal: Komandér Sam
Dne: 13.6.2013 11:01
Kategorie: Návrhy k webu (2012 - 2014)
Zpět na fórum

Právě mě napadlo co kdybi se dalo stáhnout epizodu s už přidanými CZ titulky.
Přidat komentář
Obrázek uživatele PredsaJa
30-31
13. Červen 2013 - 11:35
Z čoho by mala prameniť výhoda? Neviem si taktiež úplne predstaviť, čo máš na mysli - chceš pridávať titulky priamo do videa alebo pribaľovať externé titulky do jednej zložky spolu s videom? Každopádne v tom nevidím zásadnú výhodu a ten systém, ktorý tu funguje je mimoriadne jednoduchý.

Stiahnem titulky (najnovšia verzia a časovanie na, pre mňa obľúbenú, verziu napr. WEB-DL) -> podľa verzie titulkov stiahnem epizódu -> oba súbory zhodne pomenujem (len pre pohodlnosť, nie je to nutné) -> pozerám (na smartphone, tablete, notebooku, pc, tv, premietam na stenu, ...)

Celková dĺžka práce: 25-30 sekúnd (zarátaná aj doba čakania na stiahnutie titulkov - 10 sekúnd)

+1
0
-1
Obrázek uživatele klara1
24-25
13. Červen 2013 - 14:45
Souhlasím, sice by to ušetřilo čas, ale těch pár kliknutí a trochu čekání, nestojí za to, aby se s tím někdo piplal, navíc těch pár vteřin svého života klidně kvůli Star Wars oželím. :)

"Ne každý, kdo bloudí, je ztracen." - J.R.R. Tolkien

+1
+2
-1
Obrázek uživatele velitel Cody
26-27
13. Červen 2013 - 17:38
já si dokonce myslím že je to takto lepší, už jen proto že někdo třeba nechce titulky do videa nebo si tam chce vložit jiné.

dělám amatérské lego star wars animace - http://www.youtube.com/channel/UCNQsdJy7J9Bubpa0b79o2VA?feature=mhee

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Komandér Sam
21-22
13. Červen 2013 - 15:11
Myslím, že by ty titulky byly přímo ve videu. Stačilo by video stáhnout a titulky by tam už byly. Navíc by se s tím přidáváním titulků nikdo nemusel zdržovat ani těch 25-30 sekund.

+1
0
-1