Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »

Stažení epizody s titulky

Napsal: Komandér Sam
Dne: 13.6.2013 11:01
Kategorie: Návrhy k webu (2012 - 2014)
Zpět na fórum

Právě mě napadlo co kdybi se dalo stáhnout epizodu s už přidanými CZ titulky.
Přidat komentář
Obrázek uživatele PredsaJa
26-27
13. Červen 2013 - 11:35
Z čoho by mala prameniť výhoda? Neviem si taktiež úplne predstaviť, čo máš na mysli - chceš pridávať titulky priamo do videa alebo pribaľovať externé titulky do jednej zložky spolu s videom? Každopádne v tom nevidím zásadnú výhodu a ten systém, ktorý tu funguje je mimoriadne jednoduchý.

Stiahnem titulky (najnovšia verzia a časovanie na, pre mňa obľúbenú, verziu napr. WEB-DL) -> podľa verzie titulkov stiahnem epizódu -> oba súbory zhodne pomenujem (len pre pohodlnosť, nie je to nutné) -> pozerám (na smartphone, tablete, notebooku, pc, tv, premietam na stenu, ...)

Celková dĺžka práce: 25-30 sekúnd (zarátaná aj doba čakania na stiahnutie titulkov - 10 sekúnd)

+1
0
-1
Obrázek uživatele klara1
20-21
13. Červen 2013 - 14:45
Souhlasím, sice by to ušetřilo čas, ale těch pár kliknutí a trochu čekání, nestojí za to, aby se s tím někdo piplal, navíc těch pár vteřin svého života klidně kvůli Star Wars oželím. :)

"Ne každý, kdo bloudí, je ztracen." - J.R.R. Tolkien

+1
+2
-1
Obrázek uživatele velitel Cody
22-23
13. Červen 2013 - 17:38
já si dokonce myslím že je to takto lepší, už jen proto že někdo třeba nechce titulky do videa nebo si tam chce vložit jiné.

dělám amatérské lego star wars animace - http://www.youtube.com/channel/UCNQsdJy7J9Bubpa0b79o2VA?feature=mhee

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Komandér Sam
17-18
13. Červen 2013 - 15:11
Myslím, že by ty titulky byly přímo ve videu. Stačilo by video stáhnout a titulky by tam už byly. Navíc by se s tím přidáváním titulků nikdo nemusel zdržovat ani těch 25-30 sekund.

+1
0
-1