Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Sledovat

Napsal: Lux Bonteri
Dne: 5.12.2012 11:09
Kategorie: Návrhy k webu (2012 - 2014)
Zpět na fórum

Tento web je o dost lepší, než clone-wars.cz. Jedna věc mi tu ale chybí. Funkce "sledovat". Pravda, ne všechny komentáře, které přibydou, se týkají vás, ale když jich napíšete hodně, pak už si to nezapamatujete a když vám někdo odpoví, nezjistíte to. Já (a myslím, že i další uživatelé) bych to uvítal.
Přidat komentář
Obrázek uživatele Evelynne Storm
25-26
5. Prosinec 2012 - 14:16
ano, taky mi to tady chybí :)

Každý z nás může být Jedi. Stačí jen naslouchat Síle...

+1
+1
-1
Obrázek uživatele comander Wolf
19-20
5. Prosinec 2012 - 19:23
Já bych tím adminy nezatěžoval.

Ad Unum Omnes

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
25-26
HorLukRos [Bývalý admin]
5. Prosinec 2012 - 20:09
Jestli myslíš takové to obarvování nepřečtených komentářů do modra, tak to se plánuje. Vlastně je to i tak nějak hotové, ale nefunguje to ještě dobře, takže je to vypnuté.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Lux Bonteri
20-21
7. Prosinec 2012 - 10:34
No to taky, ale já mysím to, jak jsi kliknul na svůj účet a nahoře jsi měl: Zobrazit, Upravit a Sledovat.

"Tam kde je vůle, je i cesta."

+1
0
-1
Obrázek uživatele DarthRevan
20-21
7. Prosinec 2012 - 15:49
souhlasím

+1
0
-1
Obrázek uživatele Asajj Ventress
17-18
6. Prosinec 2012 - 19:13
Mně to nějak neschází.

Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíte, všichni jsme rozdílní lidé napříč svými životy. A to je v pořádku, to je dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval

+1
0
-1