Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »

Sledovat

Napsal: Lux Bonteri
Dne: 5.12.2012 11:09
Kategorie: Návrhy k webu (2012 - 2014)
Zpět na fórum

Tento web je o dost lepší, než clone-wars.cz. Jedna věc mi tu ale chybí. Funkce "sledovat". Pravda, ne všechny komentáře, které přibydou, se týkají vás, ale když jich napíšete hodně, pak už si to nezapamatujete a když vám někdo odpoví, nezjistíte to. Já (a myslím, že i další uživatelé) bych to uvítal.
Přidat komentář
Obrázek uživatele Evelynne Storm
26-27
5. Prosinec 2012 - 14:16
ano, taky mi to tady chybí :)

Každý z nás může být Jedi. Stačí jen naslouchat Síle...

+1
+1
-1
Obrázek uživatele comander Wolf
20-21
5. Prosinec 2012 - 19:23
Já bych tím adminy nezatěžoval.

Ad Unum Omnes

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
26-27
HorLukRos [Bývalý admin]
5. Prosinec 2012 - 20:09
Jestli myslíš takové to obarvování nepřečtených komentářů do modra, tak to se plánuje. Vlastně je to i tak nějak hotové, ale nefunguje to ještě dobře, takže je to vypnuté.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Lux Bonteri
21-22
7. Prosinec 2012 - 10:34
No to taky, ale já mysím to, jak jsi kliknul na svůj účet a nahoře jsi měl: Zobrazit, Upravit a Sledovat.

"Tam kde je vůle, je i cesta."

+1
0
-1
Obrázek uživatele DarthRevan
21-22
7. Prosinec 2012 - 15:49
souhlasím

+1
0
-1
Obrázek uživatele Asajj Ventress
18-19
6. Prosinec 2012 - 19:13
Mně to nějak neschází.

Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíte, všichni jsme rozdílní lidé napříč svými životy. A to je v pořádku, to je dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval

+1
0
-1