Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Darth Zannah

Napsal: tomas5542
Dne: 7.8.2015 11:38
Kategorie: Ostatní
Zpět na fórum

Zdravím, mám na Vás dotaz ohledne knihy Darth Zannah - The Art of Deception od Jonathona Morrisa.
Kniha by mnela nadvazovat na trilogiu o Darth Baneovy.
Muj dotaz : Nevite jestli je kniha preložená do češtiny alebo slovenčiny, pripadne jestli sa chysta jeji preklad??? Može byt aj preklad od nejakeho fanuška. Hledal sem na nete a nikde sem to nenašel. V pripade, že vite kde by sa kniha dala stahnut prosim pridajte mi sem odkaz alebo primo subor pripadne odkaz kde by sa kniha dala kupit v CZ alebo SK jazyku... Diki moc za pomoc. Ať Vás provází Síla
Přidat komentář
Obrázek uživatele Darth Tyranus
19-20
7. Srpen 2015 - 12:41
Knihu jsem našel jen online v angličitně, a to ještě ani ne celou: odkaz » . Nemyslím, že knihu už někdo přeložil.

„I sense great fear in you, Skywalker. You have hate. You have anger. But you don't use them.“

+1
0
-1
Obrázek uživatele tomas5542
7. Srpen 2015 - 14:23
to iste sem našel na nete :D ale diki za pomoc

+1
0
-1
Obrázek uživatele Dart Wader
10. Srpen 2015 - 11:15
Asi tě zklamu, ale podle toho co jsem nasel se jedna o fanouskovskou knihu/povidku, neco jako mame tady na webu, takze neni nikde ke koupeni leda k ukazce na odkazu, co uz tady nekdo dal a to pouze v anglictine. Sance ze by ji nekdo prekladal do cestiny jsou mizive, protoze se nejedna o oficialni vytisk.

Long live the Empire

+1
+1
-1
Obrázek uživatele tomas5542
11. Srpen 2015 - 10:14
teho sem sa bal, ale stejne diki za pomoc. Ať Vás provázi Síla

+1
0
-1