Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Na pokračování příběhu Cala Kestise si budeme ještě muset nějaký čas počkat. Každopádně studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »
Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji
Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je... více »
Kontroverze Legends/Kánon
Poté, co Disney odkoupil licenci Star Wars, první z kroků pod novým vedením byl zásadní krok, který poskytl řadě kreativních lidí prostor pro vyprávění nového příběhu ze světa Star Wars. Vítaný krok pro tvůrce, velice nepříjemný pro většinu hlasitých fanoušků. více »

Darth Tyranus


Obrázek uživatele Darth Tyranus
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Darth Tyranus
2897
Count
Dooku

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1999 (je mu 20 nebo 21 let)
Další informace: Po pozorování a zkoumání jsem usoudil, že tady má asi být nějaké info o mně, takže: Ke Star Wars jsem přišel okolo roku 2002, ergo mi byly 4 roky. Jako první díl jsem viděl Skrytou hrozbu, a než jsem zjistil, že jsou i další epizody, viděl jsem ji snad 50 krát. Z nové trilgie mám nejraději Pomstu Sithů, hlavně druhou polovinu, ze staré to pak bude Nová naděje. Ze Star Wars universa mám nejraději asi období Staré republiky - můj oblíbený Sithský lord je Darth Bane. Z her mám nejradši asi The Force Unleashed 1 i 2. Snad se někdy sejdeme na KoprConu. May The Force be with You. Always...
Uživatelův podpis: „I sense great fear in you, Skywalker. You have hate. You have anger. But you don't use them.“
Na webu je již: 5 let 8 měsíců