Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Darth Tyranus


Obrázek uživatele Darth Tyranus
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Darth Tyranus
2897
Count
Dooku

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1999 (je mu 19 nebo 20 let)
Další informace: Po pozorování a zkoumání jsem usoudil, že tady má asi být nějaké info o mně, takže: Ke Star Wars jsem přišel okolo roku 2002, ergo mi byly 4 roky. Jako první díl jsem viděl Skrytou hrozbu, a než jsem zjistil, že jsou i další epizody, viděl jsem ji snad 50 krát. Z nové trilgie mám nejraději Pomstu Sithů, hlavně druhou polovinu, ze staré to pak bude Nová naděje. Ze Star Wars universa mám nejraději asi období Staré republiky - můj oblíbený Sithský lord je Darth Bane. Z her mám nejradši asi The Force Unleashed 1 i 2. Snad se někdy sejdeme na KoprConu. May The Force be with You. Always...
Uživatelův podpis: „I sense great fear in you, Skywalker. You have hate. You have anger. But you don't use them.“
Na webu je již: 5 let 1 měsíc