Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Darth Tyranus


Obrázek uživatele Darth Tyranus
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Darth Tyranus
2897
Count
Dooku

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1999 (je mu 24 nebo 25 let)
Další informace: Po pozorování a zkoumání jsem usoudil, že tady má asi být nějaké info o mně, takže: Ke Star Wars jsem přišel okolo roku 2002, ergo mi byly 4 roky. Jako první díl jsem viděl Skrytou hrozbu, a než jsem zjistil, že jsou i další epizody, viděl jsem ji snad 50 krát. Z nové trilgie mám nejraději Pomstu Sithů, hlavně druhou polovinu, ze staré to pak bude Nová naděje. Ze Star Wars universa mám nejraději asi období Staré republiky - můj oblíbený Sithský lord je Darth Bane. Z her mám nejradši asi The Force Unleashed 1 i 2. Snad se někdy sejdeme na KoprConu. May The Force be with You. Always...
Uživatelův podpis: „I sense great fear in you, Skywalker. You have hate. You have anger. But you don't use them.“
Na webu je již: 9 let 9 měsíců