Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Na pokračování příběhu Cala Kestise si budeme ještě muset nějaký čas počkat. Každopádně studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »
Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji
Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je... více »
Kontroverze Legends/Kánon
Poté, co Disney odkoupil licenci Star Wars, první z kroků pod novým vedením byl zásadní krok, který poskytl řadě kreativních lidí prostor pro vyprávění nového příběhu ze světa Star Wars. Vítaný krok pro tvůrce, velice nepříjemný pro většinu hlasitých fanoušků. více »

Star Wars v Rudolfinu

Napsal: Halt01
Dne: 12.9.2015 20:19
Kategorie: Ostatní
Zpět na fórum

Bonjour, lidi. Mám pro vás super (což je velmi relativní pojem, pamatujte na to) zprávu.
22.12. (pro všechny, kdo se zeptaj kterýho roku, říkám rovnou, že 1842) se v Rudolfinu (to je v Praze, což je taková ta vesnice u Kladna) uskuteční famózní představení Star Wars: A Musical Show. Čekají vás super efekty, projekce, no a samozřejmě hudba. Ale ještě něco. Na týhle akci potkáte taky veledokonalého mě a slečnu Evelynne Storm (jo a taky pár našich kamarádů, ale ty nikoho nezajímaj žejo). Kdybyste bádali po tom, jaký máme místa, abyste si případně mohli sednout co nejdál, hledejte sedadla 18-22 v řadě 7 (hledejte v místech za 1399 korun českých). Pište dolů do komentářů, koho z vás budeme mít tu čest tam vidět. Přikládám odkaz na program a zakoupení lístků, pokud nechcete vzdát poctu Jamesi Hornerovi, překlikněte na položku Star Wars: A Musical Show.
odkaz »
Přidat komentář
Obrázek uživatele klara1
20-21
18. Září 2015 - 16:53
Jó, kéž by... tak si to užijte i za mě. :)

"Ne každý, kdo bloudí, je ztracen." - J.R.R. Tolkien

+1
+1
-1