Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Star Wars v Rudolfinu

Napsal: Halt01
Dne: 12.9.2015 20:19
Kategorie: Ostatní
Zpět na fórum

Bonjour, lidi. Mám pro vás super (což je velmi relativní pojem, pamatujte na to) zprávu.
22.12. (pro všechny, kdo se zeptaj kterýho roku, říkám rovnou, že 1842) se v Rudolfinu (to je v Praze, což je taková ta vesnice u Kladna) uskuteční famózní představení Star Wars: A Musical Show. Čekají vás super efekty, projekce, no a samozřejmě hudba. Ale ještě něco. Na týhle akci potkáte taky veledokonalého mě a slečnu Evelynne Storm (jo a taky pár našich kamarádů, ale ty nikoho nezajímaj žejo). Kdybyste bádali po tom, jaký máme místa, abyste si případně mohli sednout co nejdál, hledejte sedadla 18-22 v řadě 7 (hledejte v místech za 1399 korun českých). Pište dolů do komentářů, koho z vás budeme mít tu čest tam vidět. Přikládám odkaz na program a zakoupení lístků, pokud nechcete vzdát poctu Jamesi Hornerovi, překlikněte na položku Star Wars: A Musical Show.
odkaz »
Přidat komentář
Obrázek uživatele klara1
19-20
18. Září 2015 - 16:53
Jó, kéž by... tak si to užijte i za mě. :)

"Ne každý, kdo bloudí, je ztracen." - J.R.R. Tolkien

+1
+1
-1