Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Star Wars v Rudolfinu

Napsal: Halt01
Dne: 12.9.2015 20:19
Kategorie: Ostatní
Zpět na fórum

Bonjour, lidi. Mám pro vás super (což je velmi relativní pojem, pamatujte na to) zprávu.
22.12. (pro všechny, kdo se zeptaj kterýho roku, říkám rovnou, že 1842) se v Rudolfinu (to je v Praze, což je taková ta vesnice u Kladna) uskuteční famózní představení Star Wars: A Musical Show. Čekají vás super efekty, projekce, no a samozřejmě hudba. Ale ještě něco. Na týhle akci potkáte taky veledokonalého mě a slečnu Evelynne Storm (jo a taky pár našich kamarádů, ale ty nikoho nezajímaj žejo). Kdybyste bádali po tom, jaký máme místa, abyste si případně mohli sednout co nejdál, hledejte sedadla 18-22 v řadě 7 (hledejte v místech za 1399 korun českých). Pište dolů do komentářů, koho z vás budeme mít tu čest tam vidět. Přikládám odkaz na program a zakoupení lístků, pokud nechcete vzdát poctu Jamesi Hornerovi, překlikněte na položku Star Wars: A Musical Show.
odkaz »
Přidat komentář
Obrázek uživatele klara1
24-25
18. Září 2015 - 16:53
Jó, kéž by... tak si to užijte i za mě. :)

"Ne každý, kdo bloudí, je ztracen." - J.R.R. Tolkien

+1
+1
-1