Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Republikové Kommando - Sev RC-1207

Napsal: Darth Mirek
Dne: 15.12.2012 21:33
Kategorie: Počítačové hry
Zpět na fórum

Ahoj, zhruba před třemi měsíci jsem dohrál SW Republic Commando. Ke konci hry však s odstřelovačem a tvrďasem týmu ztratí naši hrdinové spojení. A mi vrtalo hlavou jestli umřel nebo ne a co se sním stalo. A tak se ptám myslíte že Sev doopravdy umře nebo bude jen pohřešován? poopřípadě i proč.
Přidat komentář
Obrázek uživatele CadBane007
25-26
16. Prosinec 2012 - 8:03
Tohle mi taky uz hodne dlouho vrta hlavou ... ale podle me je pouze pohresovany ... to by na SWwikia bylo ze zemrel a tam nic takovyho neni...

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Daron
33-34
17. Prosinec 2012 - 20:04
Sev je oficiálně MIA (ztracen v akci). Částečně se po něm pátralo, ale neúspěšně.
PS: je to RC-1207

Administrátor Czech Star Wars Wiki

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
5. Únor 2013 - 10:21
Podle mě není mrtvý. Hraní této hry jsem opravdu prožíval, a tak mě to se Sevem naštvalo. Co mě ale naštvalo víc, je že když zničíte Separatistický křižník a Sev řekne, že má problém, podíval jsem se snipkou doleva a co jsem neviděl. Sev stojí pořád v tom kanónu a točí se jak blbý. Vývojářů by podle mě neubylo, kdyby tam udělali droidy a bránícího se Seva :(

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
+1
-1