Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

SWTOR - jak je to s F2P

Napsal: toyota99
Dne: 18.3.2013 14:19
Kategorie: Počítačové hry
Zpět na fórum

prosim vas neviete jak funguje ten novy free to play sistem ci tam treba mat aj predplateny učet ....
Přidat komentář
Obrázek uživatele Moloko_El
25-26
18. Březen 2013 - 19:39
Očividně se asi neumíš podívat na oficiální stránky a tam si to zjistit, takže ti to shrnu takhle:
-nic neplatíš, akorát se zaregistruješ a stáhneš hru
-můžeš hrát zdarma až do 50lvl
-nemáš ovlivněn příběh
-máš omezenej počet postav a výběr ras, dále také brnění apod.

,,Two there should be; no more, no less. One to embody power, the other to crave it.´´

+1
0
-1
Obrázek uživatele toyota99
26-27
18. Březen 2013 - 19:45
Dakujem

+1
0
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
19. Březen 2013 - 18:40
hlavně i instance a PvP battlegroundy jsou omezeny
což asi vadí nejvíc

hra se mi ale často seká, stává se vám taky?

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
0
-1
Obrázek uživatele JediMasterAldasak
24-25
28. Březen 2013 - 20:05
A i Advanced Authorization je dobrá, keď si kúpiš nejaké za Black Hole Commendations... Keď si kúpiš všetky časti( Impanty a oblečenie) tak máš i 21K hp, a i operácie sú dobré, ale musíš si kúpiť vstup v Cartel obchode...
A k tvojej otázke Aelsorm: Myslíš ako že stratíš spojenie alebo proste spomalené ? Ak to prvé, tak to sa stáva i mne. Ako hrávam v izbe, Wi-Fi je v izbe a i tak to mi dá že spojenie stratené. A ak tá druhá možnosť tak daj nastavenia na nižšie... A ešte, keď to hrám asi 3 hod alebo viac, tak sa mi celá hra zatvorí, a musím sa prihlásiť aby som mohol zase hrať som sám alebo má problém stým i niekto inakší ?

"Accepting a sworn enemy into one's ranks without fear... that is strength."-Praven.
"These are the moments we strive for, when the hope of victory becomes real. When we can see peace on the horizon."
―Satele Shan

+1
0
-1
Obrázek uživatele Kor-Than Lias
27-28
19. Březen 2013 - 18:52
Za jak dlouho jse vám hra stáhla?

Kor-Than Lias

×>The Bounty hunter <×

+1
0
-1
Obrázek uživatele mistr kubus
20. Březen 2013 - 15:10
celou noc

+1
0
-1
Obrázek uživatele JediMasterAldasak
24-25
28. Březen 2013 - 20:19
Tak to za celú noc keď sa mi nechce prejsť na 5G internet či aký to je naj :D ale videl som že jeden má 80Mb/60Mb a pritom by to bolo asi za 2 hod max :D

"Accepting a sworn enemy into one's ranks without fear... that is strength."-Praven.
"These are the moments we strive for, when the hope of victory becomes real. When we can see peace on the horizon."
―Satele Shan

+1
0
-1