Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

JediMasterAldasak


Obrázek uživatele JediMasterAldasak
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
JediMasterAldasak
2304
Robert
neuvedeno

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1999 (je mu 20 nebo 21 let)
Další informace: No tak o SW som počul keď som mal asi 5 rokov.A prvý krát som ho videl v 8 a tak to začalo :),začal som hrať hry a zajímať sa o SW. Obľúbené SW hry sú u mňa:Jedi Outcast,Jedi Academy,The Force Unleashed(I,II),Republic Comando,Lego SW Complete saga,Battlefront,Squadron a dalšie :D. Potom filmy & seriály: Futurama, Sherlock, Votrelec, Star Trek, Star Gate( + Atlantis, Universe), Útek z veznice Shawshank, Zelená míľa, Terminátor, Pán prstenov, Hobbit a mnooho ďalších...
Uživatelův podpis: "Accepting a sworn enemy into one's ranks without fear... that is strength."-Praven. "These are the moments we strive for, when the hope of victory becomes real. When we can see peace on the horizon." ―Satele Shan
Na webu je již: 7 let 7 měsíců