Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Force Unleshead 2 film

Napsal: Aelsorm
Dne: 13.4.2013 17:49
Kategorie: Počítačové hry
Zpět na fórum

Při sledování "hry", kterou FenixPro nadabovalo a dalo do filmu odkaz »
jsem si všiml že Galenu Marekovi pořád mění Lightsabery, jednou je má modré, jednou čerrvené
taky jsem moc nepochopil začátek, kde Vader chce aby Galena popravili, přitom má u sebe meče?
Pak nevím jestli jsem si všiml správně ale jsou tam dva Galen Marekové?
Přidat komentář
Obrázek uživatele Komár
30-31
13. Duben 2013 - 18:52
-těch dvou Galenů Mareků jsem si všiml ale co se stalo s tím druhým nevím
-co se týče mečů tak ve hře má červené a na videu modré zkrátka chyba od tvůrců hry ne od FenixProdabing

+1
-2
-1
Obrázek uživatele Karpagon
13. Duben 2013 - 19:26
Není to chyba, meče si můžeš měnit.
Na začátku je otec Galena, toho Vader zabije.

Meditovat o tom, já budu.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Coudy
25-26
Coudy [Redaktor]
13. Duben 2013 - 19:04
S tou barvou světelneho meče, uvnitř hry si můžeš změnit barvu mečů. na začátku máš modrou a tvůrci nějak pozapoměli vyměnit barvu u cutscene.

I'm one with the Force and Force is with me.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
13. Duben 2013 - 19:06
díky

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
0
-1
Obrázek uživatele Padmé
29-30
13. Duben 2013 - 20:52
Pokud vím tak Galen měl klona :) takže vlastně byli 2.
Galen Marek (Starkiller) a druhý Galen Marek (Dark Apprentice); ten druhý byl více loajální Vaderovi.
P.S: možná se pletu nejsem si tak úplně jistá ted.

'Are you an angel?'

+1
+1
-1
Obrázek uživatele PredsaJa
30-31
13. Duben 2013 - 22:55
Hru som hral už pekne dávno, ale čo si pamätám, tak sa celý príbeh odvíjal okolo Mareka (samozrejme) a možnosti ho naklonovať. Celý čas to bolo zahaľované. Na konci hry sa pri výbere "svetlej strany" žiaden klon (pravý, "dokončený") neobjavil. Pri výbere "temnej strany" sa objavil klon (samozrejme plne oddaný Vaderovi), ktorý svoju predlohu zabil. Inak bolo tých klonov omnoho viac... pripomínali však skôr zombie.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Darth Mirek
24-25
15. Duben 2013 - 19:00
Sebral jsi mi to z jazyka.

Don't ask, if you don't care.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Karpagon
15. Duben 2013 - 21:02
Jo, ale napsal to dva dny před tebou... :)

Meditovat o tom, já budu.

+1
0
-1