Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Battlefront Gameplay

Napsal: Wedge Antilles
Dne: 16.6.2015 7:23
Kategorie: Počítačové hry
Zpět na fórum

Byl uveřejněn oficiální gameplay nového battlefrontu, tentokrát z bitvy o Hoth. A musím říct, že ikdyž tam nebude kampaň jako taková, tak cíl, který si Dice vytyčil, se povedl. Všechno vypadá tak úžasně, že při hraní musí člověk fakt mít pocit, jakoby tam byl :)

odkaz »

EDIT
Tady je další gameplay trailer, tentokrát z Tatooinu :)

odkaz »
Přidat komentář
Obrázek uživatele Coudy
21-22
Coudy [Redaktor]
16. Červen 2015 - 12:18
Tak tohle mi úplně uniklo :D Upřímně jsem dost uchvácený, jak pěkně hra vypadá. Vážně se těším na konečný výsledek a jak se bude hra hrát :D

I'm one with the Force and Force is with me.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele sith
19-20
16. Červen 2015 - 13:28
Krása, vážně, a to mě PC hry příliš neberou...
Uvažuji, jestli si jí nekoupím :-)

Fight for the win!!!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Luke
19. Červen 2015 - 12:11
Skvělí skvělí, ale kolik to má missions? (single-playersových misí) Nevíte někdo?

+1
0
-1
Obrázek uživatele sTv
sTv
20. Červen 2015 - 11:04
Oficiálně to žádnou singlplayerovou kampaň nemá, někde na twitteru jsem četl že by měla být možnost hrát multiplayer mapy s boty. Ono se jim to ani nevyplatí dělat na singl protože pak by si to každý druhý stáhnul.
Tahle hra má cenu kupovat jen pro fanoušky co-op nebo mulťáku.
EDIT: *singleplayerovou

+1
0
-1
Obrázek uživatele Luke
20. Červen 2015 - 12:08
ale tady odkaz » jsem četl, že to má singleplayer= možnost hrát sám, o kampaň mi nejde jen o to abych to mohl hrát off-line, ale nevím kolik misions to má:-)

+1
0
-1
Obrázek uživatele sTv
sTv
20. Červen 2015 - 14:28
Aha, zatím je ohlášený Survival a slibují Battles, Hero Battles,Trials vše asi hratelné na čtyřech planetách (Endoru, Hothu, Sullustu a Tatooinu) a Missions(mělo by jít o pár příběhových misí) pravděpodobně za obě strany. Nevím jestli Trials budou na planetách nebo v nějakém samostatném prostředí.

Co se týče multiplayeru tam jsou ohlášeny Walker, Assault Supremacy, Fighter Squadron, Blast, Drop Zone, Cargo a Heroes vs. Villains pokud přidáš možnost zahrát si to i proti botům a bude tě to bavit…

Ale přesné číslo zatím uveřejněno nebylo.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Needle
28-29
27. Červen 2015 - 15:19
Jako vizuál super, o tom žádná....Ale....hry, kde není příběh už jsou podle mě za zenitem a bez single kampaně s dobře zpracovaným příběhem, která ke hře přiláká i lidi, kteří multiplayer nehrajou ta hra nemůže mít dlouhý, plodný život.

+1
0
-1