Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Battlefront Gameplay

Napsal: Wedge Antilles
Dne: 16.6.2015 7:23
Kategorie: Počítačové hry
Zpět na fórum

Byl uveřejněn oficiální gameplay nového battlefrontu, tentokrát z bitvy o Hoth. A musím říct, že ikdyž tam nebude kampaň jako taková, tak cíl, který si Dice vytyčil, se povedl. Všechno vypadá tak úžasně, že při hraní musí člověk fakt mít pocit, jakoby tam byl :)

odkaz »

EDIT
Tady je další gameplay trailer, tentokrát z Tatooinu :)

odkaz »
Přidat komentář
Obrázek uživatele Coudy
20-21
Coudy [Redaktor]
16. Červen 2015 - 12:18
Tak tohle mi úplně uniklo :D Upřímně jsem dost uchvácený, jak pěkně hra vypadá. Vážně se těším na konečný výsledek a jak se bude hra hrát :D

Hello there

+1
+1
-1
Obrázek uživatele sith
18-19
16. Červen 2015 - 13:28
Krása, vážně, a to mě PC hry příliš neberou...
Uvažuji, jestli si jí nekoupím :-)

Fight for the win!!!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Luke
19. Červen 2015 - 12:11
Skvělí skvělí, ale kolik to má missions? (single-playersových misí) Nevíte někdo?

+1
0
-1
Obrázek uživatele sTv
sTv
20. Červen 2015 - 11:04
Oficiálně to žádnou singlplayerovou kampaň nemá, někde na twitteru jsem četl že by měla být možnost hrát multiplayer mapy s boty. Ono se jim to ani nevyplatí dělat na singl protože pak by si to každý druhý stáhnul.
Tahle hra má cenu kupovat jen pro fanoušky co-op nebo mulťáku.
EDIT: *singleplayerovou

+1
0
-1
Obrázek uživatele Luke
20. Červen 2015 - 12:08
ale tady odkaz » jsem četl, že to má singleplayer= možnost hrát sám, o kampaň mi nejde jen o to abych to mohl hrát off-line, ale nevím kolik misions to má:-)

+1
0
-1
Obrázek uživatele sTv
sTv
20. Červen 2015 - 14:28
Aha, zatím je ohlášený Survival a slibují Battles, Hero Battles,Trials vše asi hratelné na čtyřech planetách (Endoru, Hothu, Sullustu a Tatooinu) a Missions(mělo by jít o pár příběhových misí) pravděpodobně za obě strany. Nevím jestli Trials budou na planetách nebo v nějakém samostatném prostředí.

Co se týče multiplayeru tam jsou ohlášeny Walker, Assault Supremacy, Fighter Squadron, Blast, Drop Zone, Cargo a Heroes vs. Villains pokud přidáš možnost zahrát si to i proti botům a bude tě to bavit…

Ale přesné číslo zatím uveřejněno nebylo.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Needle
27-28
27. Červen 2015 - 15:19
Jako vizuál super, o tom žádná....Ale....hry, kde není příběh už jsou podle mě za zenitem a bez single kampaně s dobře zpracovaným příběhem, která ke hře přiláká i lidi, kteří multiplayer nehrajou ta hra nemůže mít dlouhý, plodný život.

+1
0
-1