Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Na pokračování příběhu Cala Kestise si budeme ještě muset nějaký čas počkat. Každopádně studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »
Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji
Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je... více »
Kontroverze Legends/Kánon
Poté, co Disney odkoupil licenci Star Wars, první z kroků pod novým vedením byl zásadní krok, který poskytl řadě kreativních lidí prostor pro vyprávění nového příběhu ze světa Star Wars. Vítaný krok pro tvůrce, velice nepříjemný pro většinu hlasitých fanoušků. více »

Battlefront Gameplay

Napsal: Wedge Antilles
Dne: 16.6.2015 7:23
Kategorie: Počítačové hry
Zpět na fórum

Byl uveřejněn oficiální gameplay nového battlefrontu, tentokrát z bitvy o Hoth. A musím říct, že ikdyž tam nebude kampaň jako taková, tak cíl, který si Dice vytyčil, se povedl. Všechno vypadá tak úžasně, že při hraní musí člověk fakt mít pocit, jakoby tam byl :)

odkaz »

EDIT
Tady je další gameplay trailer, tentokrát z Tatooinu :)

odkaz »
Přidat komentář
Obrázek uživatele Coudy
21-22
Coudy [Redaktor]
16. Červen 2015 - 12:18
Tak tohle mi úplně uniklo :D Upřímně jsem dost uchvácený, jak pěkně hra vypadá. Vážně se těším na konečný výsledek a jak se bude hra hrát :D

I'm one with the Force and Force is with me.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele sith
19-20
16. Červen 2015 - 13:28
Krása, vážně, a to mě PC hry příliš neberou...
Uvažuji, jestli si jí nekoupím :-)

Fight for the win!!!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Luke
19. Červen 2015 - 12:11
Skvělí skvělí, ale kolik to má missions? (single-playersových misí) Nevíte někdo?

+1
0
-1
Obrázek uživatele sTv
sTv
20. Červen 2015 - 11:04
Oficiálně to žádnou singlplayerovou kampaň nemá, někde na twitteru jsem četl že by měla být možnost hrát multiplayer mapy s boty. Ono se jim to ani nevyplatí dělat na singl protože pak by si to každý druhý stáhnul.
Tahle hra má cenu kupovat jen pro fanoušky co-op nebo mulťáku.
EDIT: *singleplayerovou

+1
0
-1
Obrázek uživatele Luke
20. Červen 2015 - 12:08
ale tady odkaz » jsem četl, že to má singleplayer= možnost hrát sám, o kampaň mi nejde jen o to abych to mohl hrát off-line, ale nevím kolik misions to má:-)

+1
0
-1
Obrázek uživatele sTv
sTv
20. Červen 2015 - 14:28
Aha, zatím je ohlášený Survival a slibují Battles, Hero Battles,Trials vše asi hratelné na čtyřech planetách (Endoru, Hothu, Sullustu a Tatooinu) a Missions(mělo by jít o pár příběhových misí) pravděpodobně za obě strany. Nevím jestli Trials budou na planetách nebo v nějakém samostatném prostředí.

Co se týče multiplayeru tam jsou ohlášeny Walker, Assault Supremacy, Fighter Squadron, Blast, Drop Zone, Cargo a Heroes vs. Villains pokud přidáš možnost zahrát si to i proti botům a bude tě to bavit…

Ale přesné číslo zatím uveřejněno nebylo.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Needle
28-29
27. Červen 2015 - 15:19
Jako vizuál super, o tom žádná....Ale....hry, kde není příběh už jsou podle mě za zenitem a bez single kampaně s dobře zpracovaným příběhem, která ke hře přiláká i lidi, kteří multiplayer nehrajou ta hra nemůže mít dlouhý, plodný život.

+1
0
-1