Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Empire at war

Napsal: Dart Wader
Dne: 30.1.2016 9:58
Kategorie: Počítačové hry
Zpět na fórum

Nevíte někdo jak lze docílit toho, aby ve hře SW Empire at war Forces of Corruption se dalo úplně bojovat proti rebelům? Abych to vysvětlil i když dám hard mode tak rebelové vždycky zůstanou s technologií na lvl 1, takže na mě útočí třeba 40 eskader X-wingů, které mým stancím neublíží, ale já je musím 20 minut honit po mapě než je zlikviduju, to samé se děje v pozemních bojích. Na vyšší level se nikdy nedostanou byť mají peněz jak šlupek. Uvítal bych trošku tvrdší opozici, tak jestli někdo víte jak na to tak prosím poraďte.
Přidat komentář
Obrázek uživatele Wedge Antilles
25-26
30. Leden 2016 - 10:18
Mohu ti poradit dvě věci:

1) Nejpravděpodobnější je, že jim pořád zabíjíš hrdiny (konkrétně R2-D2 a C-3PO), takže prostě nemají jak postoupit dál. To je jediné, co mě napadá, protože mě to (když jsem teda výjimečně hrál za Impérium) fungovalo normálně. Na druhou stranu, ikdyž budou na poslední technické úrovni, páteří Povstalců byly vždy stíhačky, takže musíš zkrátka počítat s tím, že na tebe budou posílat primárně je. Jak jsem jel Galactic Conquest za Rebely, tak jsem na hard neměl problém s deseti eskadrama X-wingů a pěti eskadrama Y-wingů zlikvidovat ISD, stíhačky a nakonec stanici a to mi zůstaly ještě asi 4 eskadry. Každopádně říkám, nezabíjej ty dva droidy a budou postupovat normálně.

2) Vykašli se na Forces of Corruption a vyzkoušej nějakou pořádnou modifikaci. Zarytému imperiálnímu fanatikovi, jako jsi ty (bez urážky) mohu doporučit Thrawn's Revenge: Imperial Civil War. Je to fakt luxusní mód situovaný po Ep. VI a vychází plně z EU a knih. Máš tam čtyři hratelné frakce (New Republic, Imperial Remnant, Empire of Hand a Pentastar Alignment) plus několik nehratelných menších frakcí. Kromě toho, že každá frakce má mnohem větší množství jednotek (pozemních i vesmírných) je taky kompletně předělán systém vesmírných stanic a technologického postupu. Místo vesmírných stanic tam můžeš stavět pouze bezbranné loděnice a potom popř. stanice Golan na obranu. A místo technologických levelů tam máš éry, přičemž do další postoupí automaticky všichni, když zemře vůdce Imperial Remnant. Kdyžtak to můžeš stáhnout tady: odkaz »

<p>"I remember the days before Yavin when we were all young, armored with the invincibility of youth and fired by the belief that the Emperor's evil Empire could not win. It didn't, but the cost was more horrible than any of us could have imagined."</p>

+1
0
-1
Obrázek uživatele Dart Wader
30. Leden 2016 - 10:27
Jo díky za radu, ale hrdiny jim nezabíjím, nevyplatí se vyplýtvat bobu fetta na zbavení se 2 droidů, které můžu zabít na bojišti jedna dvě. Stalo se mi to fakt pokaždé, co jsem to hrál, jediné co mě ještě napadlo je, že se jim mi skoro nikdy nepodařilo vzít celou planetu, když už tak jenom vesmír. Jojo to vím, že jsou primárně stíhačkoví, ale oni nedostanou ani jednu jinou loď nebo jiného hrdinu, takže v taktice to nebude. Nevím tedy, čím to může být, když ne těmi hrdiny.
Jo díky za tip, tu už mám dávno staženou :D :D. Jediná chyba na ní je, že když to hraješ moc dlouho přestaneš mít schopnost ovládat své jednotky, to ale není chyba módu, četl jsem, že jde o chybu přímo v hlavní části té hry a už se mi to stalo v několika módech.

Long live the Empire

+1
0
-1
Obrázek uživatele Wedge Antilles
25-26
30. Leden 2016 - 13:18
Tak to teda fakt nevím, co s tím máš, říkám, mě to fungovalo normálně... Jinak, s tím druhým módem zkušenosti nemám, upřímně řečeno, ani jsem o něm nevěděl, takže tady ti moc nepomůžu :D

<p>"I remember the days before Yavin when we were all young, armored with the invincibility of youth and fired by the belief that the Emperor's evil Empire could not win. It didn't, but the cost was more horrible than any of us could have imagined."</p>

+1
0
-1
Obrázek uživatele sTv
sTv
30. Leden 2016 - 13:46
1) Zkus dat obtížnost med budou hrát trochu jinak dělat korvety a občas nějakou tu větší loď ale všeobecně obtížnost u základní verze téhle hry stoji za prd.

2) Na Thrawn Revenge existuje prográmek „defreezer“ který řeší ten problém se zamrznutím jednotek.

3) Je to na Sins of Solar Empire: Rebelion a koupit se to určitě vyplatí. Mod je dobře propracovaný a koncipovaný podobně. Hodně detailů vlastní mapa atd. Navíc daleko více možností výzkumu a diplomacie než u SWEAT Mimo to je na tu hru kopec dalších modů které taky stojí za to.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Dart Wader
30. Leden 2016 - 15:59
Super díky za rady a nevíš kde by se dal ten defreezer stáhnout? Stalo se mi to totiž už několikrát a je to škoda, když to zkazí dobře odehranou hru v její konečné fázi. Podle toho co říkáš si mě i přesvětčil asi si ten Sins of Solar Empire koupím.

Long live the Empire

+1
0
-1
Obrázek uživatele sTv
sTv
30. Leden 2016 - 16:06
+1
0
-1
Obrázek uživatele Dart Wader
31. Leden 2016 - 10:25
Díky moc a funguje to i na jiné módy nebo jen na TR:GCW?

Long live the Empire

+1
0
-1
Obrázek uživatele sTv
sTv
31. Leden 2016 - 19:40
Tak pokud jste o stejnou chybu tak by to mělo fakčit, myslím že jsem to ještě používal na Republic at War.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Dart Wader
30. Leden 2016 - 10:33
Ještě nemáš náhodou zkušenosti i s tím jejich 2 módem zvaným Ascendancy, vím že je to na jinou hru, ale zajímalo by mě jestli je ten mód stojí za to kupovat tu druhou hru, která není původně star wars. Mělo by to být ze stejné doby jako TR:Imperial Civil war.

Long live the Empire

+1
0
-1
Obrázek uživatele Windu
52-53
1. Červen 2020 - 14:35

Zdravím,

nevíte někdo jestli existuje čeština pro mod do této hry Republic at War?

Díky

+1
0
-1
Obrázek uživatele Coudy
25-26
Coudy [Redaktor]
1. Červen 2020 - 20:16

Jelikož se jedná o mod, tak nepředpokládám, že by někdy čeština do toho modu existovala, nebo že byla v plánu. 

I'm one with the Force and Force is with me.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Pet11
3. Červen 2020 - 20:36

On není přeložen ani datadisk, co vím.

+1
0
-1