Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Nový Web Seriál

Napsal: Blackhand47XD
Dne: 6.6.2015 22:21
Kategorie: Star Wars obecně
Zpět na fórum

S kamarádem jsme začali tvořit nový Star Wars seriál na YouTube. Zde je ke shlédnutí první díl, další dva jsou v postprodukci a jsou lepší a lepší. :D
odkaz »
Přidat komentář
Obrázek uživatele Viq
27-28
Viq [Redaktor]
9. Červen 2015 - 15:52
Chtělo by to víc informací - v čem jste to vytvářeli, o čem to je, jak dlouho vám to zabralo... Takhle je to jen "Tady je video, koukněte se na něj" → chce to trochu zapracovat ještě na reklamě :) Jinak vcelku pěkná práce :)

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
0
-1