Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Boj o planetu Hottopew VI.

Reklama
Autor: sith
Přidáno:16. Listopad 2012 - 18:51
Přihlásit se k odběru

Bitva o klony obsazenou planetu Hottopew zuří dál. Dělové čluny se sice dostaly na palubu Jasného hlasu, ale překvapil je generál Grievous. Část hangáru vyletěla do vzduchu a při výbuchu Grievous uprchl k jednomu z lucrehulků. Anakin, Ahsoka, Gree, Echo a jednotka klonů obsadili můstek. Jasný hlas však míří ohromnou rychlostí k Hottopewu a cesta k Twilightu je zasypána. Anakin se snaží alespoň z části zabrzdit několika tunový kolos.

***

„Generále Skywalkere, slyšíte mě? Tady admirál Yularen. Co se to děje s Jasným hlasem?” „Vůbec nic. Hodil by se nám transport u záchranné šachty na můstku.” Droidský křižník padá ohromnou rychlostí a hrozí, že se v půli přelomí. Okolo něj jsou tři fregaty a pálí do něho všemi děly. „Admirále, ten transport potřebujeme hned. Ty fregaty nás rozstřílí!” Anakin si začíná zoufat. Můstek je na cestě k ulomení od zbytku lodi a v případě, že se ulomí, tak bude snadným cílem pro flotilu Separatistů. „Generále Skywalkere, jste tam ještě? Transport byl odeslán.” „No konečně admirále.” „Ahsoko, motory na plnej výkon. Echo, připrav autodestrukci. Gree, Opětuj palbu.” rozdával rozkazy Anakin.

Náhle se otevřely dveře únikové šachty a do vnitř skočil Rex a Cody. „Pane, jste v pořádku?” „Jo Rexi. Odvezte nás na Redeemer.” „Pane, ano pane.” Všichni naskákali do dělového člunu a opustili Jasný hlas. Když už byli hezkej kilák od lodě na skytl se jim pohled, jak lodi vybuchují přehřáté motory a po té autodestrukční systém. Exploze zasáhla fregaty a ty začaly padat k planetě.

„Rexi, odvez nás na palubu Redeemeru.” „Pane, ano pane.” Dělový člun zamířil k Redeemeru. Cestou však dostal zásah z jednoho z destruktorů. „Pane, hoří nám jeden motor!” „Všiml jsem si. Dostaň nás na palubu.” „Pokusím se pane.” Z dělového člunu se kouřilo a kouř přivábil supí droidy a ti do nich začali střílet. Dělový člon dostal další zásah. Bouchl mu i druhý motor. „Admirále, otevřete ihned hangár Redeemeru. Připravte hasičský sbor. Dostali jsme zásah.” Byli pět set metrů od hangáru, když se začal otevírat. Dělový člun se rozplácl na palubě Redeemeru. Hasiči hned začali hasit a zdravotníci odvedli přeživší do ošetřovny. „Zvládli jsme to Štěkno.” „Jo, jo mistře.”

Pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
2 hlasy
9 hvězd
2 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
2 hlasy
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů