Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Boj o planetu Hottopew X.

Reklama
Autor: sith
Přidáno:28. Listopad 2012 - 18:36
Přihlásit se k odběru

Planeta Hottopew je pro republiku téměř ztracena. Ahsoka je uvízlá ve spadlém křižníku uprostřed území separatistů. Zbytek klonové armády odletěl. Mezi tím jsou Anakin a Padmé vězněni Grievousem na jedné z velících lodí.

***

Ahsoka ležela zaklíněná v troskách bez mála tři hodiny. Kloni již odletěli a planeta je pod kontrolou separatistů. Okolo spadlých křižníků byly postaveny elektrické ploty, aby přeživší nemohli uniknout. Na ten ve kterém byla Ahsoka však droidi zapomněli. Zřejmě si Grievous myslel, že vyvraždil celou posádku. Nejen že jí bolel hrudník od mistrova pitomého přistání s dělovým člunem, ale zřejmě jí trosky zlomily obě nohy. Střecha můstku i plexiskla byly zničené, takže se Ahsoka mohla koukat na nebe. Nic nenasvědčovalo, že se zde odehrála jedna z největších bitev, které zažila. Jen občas po nebi proletěl supí droid nebo nějaká výsadková loď. Zaslechla kroky droidů. „Že by se na mě přišli podívat droidi?” zamyslela se Ahsoka. Droidi odpochodovali pryč. Náhle vybuchla část, která držela můstek se zbytkem lodi. Můstek se začal nahýbat. Ahsoka však nezmatkovala a pokusila se pád alespoň částečně zpomalit.

Při pádu z Ahsoky spadl ohromný kus plechu. Ahsoka se odrazila od paluby a spadla do písku. Už se stmívalo a tak už nebyl písek tak horký. Ještě půl hodiny se koukala na nebe a přála si, aby jí tu droidi nenašli.

//Mezi tím...//

Grievous chytil Anakina za paži a vedl ho před sebou. Magnaguardi místnost zavřeli a doprovázeli Grievouse klikatými chodbami. Anakin nevěděl, kam je vedou. Comando droidi vedli padmé za nimi, takže na ní Anakin neviděl. Anakin se pokusil v Síle vycítit Ahsoku. Cítil jí, ale jen matně. Bál se, že Ahsoka umírá. Z přemýšlení ho vytrhl Grievous, který s ním mrsknul o zem. Anakinovi tekla krev z nosu, ale Grievouse to nezajímalo. Chopili se ho dva magnaguardi a odvedli ho k jakémusi výtahu. Další dva magnaguardi chytili Padmé a Grievous se zbylými droidy odpochodoval pryč.

Když vyjeli na můstek, Anakin spatřil někoho, koho by si ani ve snu nepřál potkat právě teď. „Dooku!” zašeptal Anakin, ale ten ho slyšel. „Konečně jsem vás dostal mladý Skywalkere.” odpověděl Anakinovi sith. Anakin pohlédl z okna můstku. Viděl, že jsou v hyperprostoru. „Užijte si nás Dooku, protože republika nás najde a zachrání.” za chvíli si však přál, aby to neřekl, protože jeho i Padmé magnaguardi strčili do magnetického držáku a tam do nich začali pouštět elektrický proud. „Určitě si vás dva vychutnám. A tam kam letíme se vaši republikový přátelé nikdy nedostanou.” odpověděl mu s posměchem hrabě Dooku.

Když loď vyletěla z hyperprostoru, Anakinovi se naskytl výhled na stovky fregat, křižníků a lucrehulků. „Vítejte na Serennu.”

Pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
1 hlas
9 hvězd
2 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů