Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Kiros

Reklama
Tento svět byl domovem pro mnoho Togrutských kolonialistů. Planeta byla vedena guvernérem Roshtim, který byl kontaktován mistrem Yodou těsně před Separatistickou okupací během Klonových Válek roku 22 BBY. Hrabě Dooku přinutil Guvernéra, aby dovolil Separatistickým silám přemístit veškeré obyvatelstvo Kirosu na bezpečné místo, zatímco zde budou budovat základnu. Obi-Wan Kenobi, Anakin Skywalker, Ahsoka Tano a klonový kapitán Rex později na Kirosu svedli bitvu, během níž zjistili, že veškerá populace byla odvedena otrokáři.

Další informace na české Star Wars wikipedii »