Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Rugosa

Reklama
Rugosa, též známá jako Korálový měsíc, byl měsíc v sektoru Sanbra. Byl to jeden ze světů, které tvořily nekonečnou říši, galaktickou sílu v čele s druhem Rakatanů přibližně 30 000 BBY. Měsíc byl později objeven toydarianskými průzkumníky v blízkosti Balmorra Run, a díky svému atraktivnímu prostředí a teplým oceánům se to stalo rekreačním místem, kde se Toydariané mohli skrýt od svých pánů Huttů. Když to Huttové zjistili, potrestali je tím, že na měsíc uvolnili mor, který vysušil všechny oceány a odhalil tak rozlehlé plochy korálů.

Další informace na české Star Wars wikipedii »