Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Ian Abercrombie

Reklama
Ian Abercrombie je anglický herec, nejvíce známý pro svou roli Alfreda Pennywortha v Birds of Prey. Objevil se i jako šéf Elaine Benese, Justin Pitt, během šesté série seriálu Seinfeld a jako mlsný sluha v Desperate Housewives. Abercrombie představuje postavu kancléře Palpatina v seriálu a filmu The Clone Wars. Je to druhý herec, který jej ztvárnil ve filmech Star Wars, prvním byl Ian McDiarmid, který jej hrál v epizodě 5 a 6, stejně jako v některých počítačových hrách.

Další informace na české Star Wars wikipedii »