Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Boss

Reklama
Dabing postavy: Dee Bradley Baker
RC-1138 (RC=Republic Commando), známý pod přezdívkou "Boss", byl klonovým seržantem a velitelem komanda Delta Squad během Klonových válek. Byl vycvičen Cuy'val Darským seržantem Walonem Vau, stejně jako všichni z Delta Squad. Boss nebyl moc výmluvný. Většina toho, co řekl, byly povely ostatním členům komanda.

Cuy'val Dar je mandaloriánský výraz pro námezdní lovce, které Jango Fett najal na tréning klonových komand na Kaminu. Tyto osoby, povětšinou Mandaloriané, se zavázali k výcviku 100 mužů a po tu dobu nesměli opustit Kamino.

Delta Squad = Boss, Fixer, Scorch & Sev

Další informace na české Star Wars wikipedii »
Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
6 hlasů
9 hvězd
4 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
2 hlasy
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů