Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Onconda Farr

Reklama
Dabing postavy: Dee Bradley Baker
Onaconda Farr byl rodianský muž a zkorumpovaný senátor galaktického Senátu sektoru Savareen v pozdějších letech Galaktické republiky. Byl to přítel senátorky Padmé Amidaly. Stal se silným militaristou a zastáncem zákona. Byl znám jakožto pes hlídající vliv Separatistů v senátu a byl velmi kritický vůči loajalitě výboru nejvyššího kancléře Palpatina. To došlo tak daleko, že začal tvrdit, že se jedná o "vládu ve stínech". Po odhalení vazeb senátora Havriso Looruya se Separatisty mu byl udělen post v komisy, což překvapilo mnohé členy senátu. I přes své jmenování však pokračoval ve své kritice proti kancléřovi. Během Klonových válek byl Farr zavražděn svou asistentkou Lolo Purs, která mu otrávila nápoj a Farr zemřel téměř okamžitě.

Další informace na české Star Wars wikipedii »
Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů