Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Palpatine / Sidious

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Anankhet96
21. Leden 2013 - 15:20
Nejmocnější osoba ve všech šesti sériích. Porazil tři mistry rady jediů najednou, porazil samotného mistra Yodu a (spoiler) Savage s Maulem nejspíš taky porazí. Zabil dokonce svého mistra, ikdyž ve spánku.

Doubt will only lead to failure. Our combined strengh will be rewarded and Kenobi, this sith pretender Dooku and the all our enemies will fall

+1
0
-1
Obrázek uživatele Infernes
25-26
24. Únor 2013 - 13:02
Tak tohle je nejlepší manipulátor a zřejmě nejlepší Sith ze všech historických dat SW trilogy i CW , prostě mistr nad mistry .
Vem te si kdo se dostal k moci ( ze Sithů ) vždyť on byl něco jako Napoleon . Pro mě je to vážně dobrý Sith ne nejlepší . Porazil všechny kdyby ho nevzal Vader zezadu a nehodil do té díry tak je nesmrtelný vládce celé galaxie . Jestli byste se někdy stali Sithem ( např. old republic ) vem te si co dokázal s temnou stranou síly , je to vzor Sithů .

I like Sith

+1
+2
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
4. Březen 2013 - 18:18
darth maul nebyl zabit
pouze byl přeseknut v půli
jinak by nebyl v 4. a 5. sérii
chtělo by to opravit ;-)

Fight for the win!!!

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
4. Březen 2013 - 19:28
Zastaralý popis - opraveno.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1