Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Sev

Reklama
Dabing postavy: Dee Bradley Baker
RC-1207, přezdívaný Sev, byl nejlepším střelcem z Delta Squad. Jeho specializací byl tedy ostřelovač. Ze svého komanda byl Sev největší bručoun a také byl nejvíce agresivní (nikdo si není jistý, zda jsou červené malby na jeho zbroji namalovány barvou nebo krví). Ostatní členové komanda ho proto z legrace někdy nazývali psychopatem. Sev si zaznamenával každého Geonosiánce, kterého během Klonových válek zabil. Dopracoval se až k číslu 4 982 - to byl počet příslušníků Republikových Komand, kteří padli v Bitvě o Geonosis a za které se hodlal Sev pomstít.

Delta Squad = Boss, Fixer, Scorch & SevDalší informace na české Star Wars wikipedii »
Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
4 hlasy
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů