Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »
Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »

Darth Nebiros


Obrázek uživatele Darth Nebiros
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Darth Nebiros
1670
Vojtěch
neuvedeno

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1993 (je mu 26 nebo 27 let)
Další informace: Jsem osoba která používá sarkastický a ironický humor. Dělám si srandu jak z ostatních, tak i ze sebe a nevadí mi, když mi to někdo oplatí stejnou mincí. Takže pokud někdy někomu napíšu něco co by bylo příliš za lajnou, tak se omlouvám a moc to neřešte, lidé jsou různí. A teď o Star Wars. Jsem velký fanda vesmírných bitev ( hlavně stíhače ), Mandaloriánu a Mandalorianských válek ( už teď je vám asi jasné že se mi hnusí co z nich udělali v TCW ). Z EU uznávám jen starou éru, protože se mi nelíbí 90% událostí po staré trilogií ( např. Boba Fett jako Mandalore... Každá druhá osoba má ve jméně Skywalker a Solo a mnoho dalšího ).
Uživatelův podpis: "I'm sorry, I'm having trouble hearing you. I'm getting a lot of bullshit on this line" - Commander Shepard
Na webu je již: 8 let 1 týden