Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Darth Nebiros


Obrázek uživatele Darth Nebiros
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Darth Nebiros
1670
Vojtěch
neuvedeno

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1993 (je mu 30 nebo 31 let)
Další informace: Jsem osoba která používá sarkastický a ironický humor. Dělám si srandu jak z ostatních, tak i ze sebe a nevadí mi, když mi to někdo oplatí stejnou mincí. Takže pokud někdy někomu napíšu něco co by bylo příliš za lajnou, tak se omlouvám a moc to neřešte, lidé jsou různí. A teď o Star Wars. Jsem velký fanda vesmírných bitev ( hlavně stíhače ), Mandaloriánu a Mandalorianských válek ( už teď je vám asi jasné že se mi hnusí co z nich udělali v TCW ). Z EU uznávám jen starou éru, protože se mi nelíbí 90% událostí po staré trilogií ( např. Boba Fett jako Mandalore... Každá druhá osoba má ve jméně Skywalker a Solo a mnoho dalšího ).
Uživatelův podpis: "I'm sorry, I'm having trouble hearing you. I'm getting a lot of bullshit on this line" - Commander Shepard
Na webu je již: 11 let 8 měsíců