Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

LosBuritos


Obrázek uživatele LosBuritos
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
LosBuritos
2131
neuvedeno
neuvedeno

Napsat uživateli e-mail

E-mail: [email protected]
Pohlaví: Muž
Rok narození: neuvedeno
Další informace: "I was once buried alive—for 60 years! If that didn't kill me… if the Sith and the Mandalorians and the Bloodboilers of Kragis couldn't kill me—then you will not kill me!" ―Durge
Uživatelův podpis: The crystal is the heart of the blade. The heart is the crystal of the jedi. The jedi is the crystal of the force. The force is the blade of the heart.
Na webu je již: 7 let 10 měsíců

Povídky tohoto uživatele:

Odběratelé povídek tohoto uživatele: Moderni.matka.