Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Kor Than Lias


Obrázek uživatele Kor Than Lias
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Kor Than Lias
2166
Kor-Than
Lias

Napsat uživateli e-mail

E-mail: Arolias@email.cz
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1989 (je mu 34 nebo 35 let)
Další informace: Jsem mladý padawan, který se učí cestě síly. Jelikož Jediská rada pro mě zatím nenašla mistra učím se sám ze starých archivů, cestuji s klony a učím se. Můj původ není šťastný. Otec zemřel při přepadení droidy. Matka mě předala mistru Plo Koonovi, který je její starý přítel. Ten mě uvedl do základů používání síly. Spolu sme též našli Malou Ahsoku Tano. Po nějakou dobu probíhal náš výcvik společně pod vedením našeho mistra Plo Koona. Po několika letech se Plo Koon a mistr Yoda rozhodli že lepšímu z nás dá šanci stát se padawanem Anakina Skywalkera. Věděl sem že Ahsoka touží po tom stát se padawanem tak mocného rytíře Jedi jako je právě generál Skywalker. Proto sem ji nechal nade mnou v boji pod dohledem našeho stávajícího mistra Plo Koona vyhrát a splnit jí tak její přání. Plo Koon mě nyní často posílá na výpravy spolu s klony, než se bude opět plně věnovat mému výcviku, nebo dokud nenajde vhodného mistra. Rasa: Firrerreo Rodná planeta: Firrerre Výška: 167cm Zbraň: Lightsaber Barva očí: zeleno-šedo-modrá Barva vlasů: černo-oranžová Titul: Padawan Příslušnost: Řád Jedi Strana: Republika Mistr: (do nedávna Plo Koon) Doba narození: 32 BBY
Uživatelův podpis: May the force by with you my friend... Kor-Than Lias
Na webu je již: 11 let 6 měsíců