Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Lord of the Sith


Obrázek uživatele Lord of the Sith
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Lord of the Sith
2250
Dantuise
Palpatine

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1995 (je mu 28 nebo 29 let)
Další informace: Kodex Sithů: Neznám mír, pouze hněv. Neznám strach, pouze moc. Neznám smrt, pouze nesmrtelnost. Neznám slabost, pouze Temnou Stranu. Jsem Srdce Temnoty. Odvrhuji strach a naopak rozsévám ho mezi protivníky, jsem ničitel světů, skrze moc Temné Strany. Mír je lež,je pouze hněv. Skrz hněv získám sílu. Skrz sílu získám moc. Skrz moc dosáhnu vítězství. Skrz vítězství jsou má pouta prolomena. Síla mě osvobodí. V mém nitru žhne nenávist, celý vesmír se přede mnou sklání, oddal jsem se Temné Straně, v níž našel jsem pravý život, ve smrti světla.
Uživatelův podpis: prázdný
Na webu je již: 11 let 5 měsíců