Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

JediMasterAldasak


Obrázek uživatele JediMasterAldasak
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
JediMasterAldasak
2304
Robert
neuvedeno

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1999 (je mu 24 nebo 25 let)
Další informace: No tak o SW som počul keď som mal asi 5 rokov.A prvý krát som ho videl v 8 a tak to začalo :),začal som hrať hry a zajímať sa o SW. Obľúbené SW hry sú u mňa:Jedi Outcast,Jedi Academy,The Force Unleashed(I,II),Republic Comando,Lego SW Complete saga,Battlefront,Squadron a dalšie :D. Potom filmy & seriály: Futurama, Sherlock, Votrelec, Star Trek, Star Gate( + Atlantis, Universe), Útek z veznice Shawshank, Zelená míľa, Terminátor, Pán prstenov, Hobbit a mnooho ďalších...
Uživatelův podpis: "Accepting a sworn enemy into one's ranks without fear... that is strength."-Praven. "These are the moments we strive for, when the hope of victory becomes real. When we can see peace on the horizon." ―Satele Shan
Na webu je již: 11 let 3 měsíce