Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »
Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »

Galaxy Fighter


Obrázek uživatele Galaxy Fighter
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Galaxy Fighter
0671
Pavel
neuvedeno

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1997 (je mu 22 nebo 23 let)
Další informace: Něco o mé maličkosti.Jsem fanda SW od 11 let,ale hlavně miluju TCW.Sbírám LEGO,figurky,komiksy (většinou superhrdinské a Usagi Yoimbo).Mám šíleně rád Ahsoku Tano.Mám taky velmi rád meme,filmy a animáky. Mezi mé oblíbené seriály patří The Big Bang Theory,The Clone wars a různé seriály (animované i hrané) od DC a Marvel.Taky mám velmi rád knížky od Tolkiena,Pratcheta a Rowlingové.Nesnáším politiku,spamovaní a fucktardy.Jsem fanoušek Fantasy,Sci-fi a komedií.Nikdy jsem nebyl přitahován modou ani jsem nešel s dobou...ale mám rád Gangam style.Necht vás provází Síla...a mě taky.
Uživatelův podpis: Ha,Ivan! Přišel nečekán,nezván....
Na webu je již: 8 let 8 měsíců