Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Galaxy Fighter


Obrázek uživatele Galaxy Fighter
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Galaxy Fighter
0671
Pavel
neuvedeno

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1997 (je mu 26 nebo 27 let)
Další informace: Něco o mé maličkosti.Jsem fanda SW od 11 let,ale hlavně miluju TCW.Sbírám LEGO,figurky,komiksy (většinou superhrdinské a Usagi Yoimbo).Mám šíleně rád Ahsoku Tano.Mám taky velmi rád meme,filmy a animáky. Mezi mé oblíbené seriály patří The Big Bang Theory,The Clone wars a různé seriály (animované i hrané) od DC a Marvel.Taky mám velmi rád knížky od Tolkiena,Pratcheta a Rowlingové.Nesnáším politiku,spamovaní a fucktardy.Jsem fanoušek Fantasy,Sci-fi a komedií.Nikdy jsem nebyl přitahován modou ani jsem nešel s dobou...ale mám rád Gangam style.Necht vás provází Síla...a mě taky.
Uživatelův podpis: Ha,Ivan! Přišel nečekán,nezván....
Na webu je již: 12 let 7 měsíců