Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Star Wars knihy a komiksy

Napsal: valada06
Dne: 19.11.2012 20:35
Kategorie: Star Wars obecně
Zpět na fórum

Viděl jsem tu kdysi odkaz na nějaký Star Wars komiks s odehrávající se v období Nové republiky a chtěl. Mohl by ho sem někdo dát? A taky bych uvítal na nějaké další Star Wars komiksy z období Nové republiky. Děkuji :-)
Přidat komentář
Obrázek uživatele Askaro
21. Listopad 2012 - 21:18
pokud tě zajímá Nová republika, tak doporučuju sérii Nový řád Jedi.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Asajj Ventress
22-23
27. Listopad 2012 - 16:44
souhlasím

Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíte, všichni jsme rozdílní lidé napříč svými životy. A to je v pořádku, to je dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Darth Nightom
24-25
19. Prosinec 2012 - 17:34
Pokud můžu doporučit tak bych poradil Temný Příliv. Jinak se nějaké komixy z nové republiky občas objeví ve star wars magazínu.

Pro strach o sebe v srdci může být místo. Pro strach o ostatní musí být v srdci místo.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Darth Mirek
24-25
19. Prosinec 2012 - 20:36
Ana, ano, ano, Temný Příliv je velice dobrý. Pokud ale mohu doporučit tak Trilogii Velkoadmirála Thrawna.
EDIT: Ano

Don't ask, if you don't care.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Dart Mool
23-24
5. Květen 2013 - 18:26
Nevíte někdo kde by se dali z Internetu stáhnout nějaké komiksi?
Já zkoušel vyhledat nějakou stránku kde by se to dalo stáhnout ale žádnou jsem nenašel.

+1
0
-1
Obrázek uživatele dzandrej
5. Květen 2013 - 18:40
Ahoj chtěl bych začít číst kihy SW ale po návštěvě knihkupectví jsem vůbec nevěděl kterou knihou začít. Mohl by mi někdo poradit prosím

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Arany
5. Květen 2013 - 23:23
Já bych šel chronologicky, potom nemůžeš nic zkazit. V každé knize je vzadu seznam všech. ROzhodně doporučuji Darth Banea, což je velmi čtivě napsaná kniha a pochopíš spoustu věcí o Sithech...

+1
0
-1
Obrázek uživatele dzandrej
6. Květen 2013 - 11:08
díky

+1
0
-1
Obrázek uživatele Evil
36-37
18. Srpen 2013 - 14:44
Moje top komiksy:

Star Wars: Knights of the Old Republic
Star Wars: Legacy ( + Legacy s Aniou Solo)
Star Wars: Republic
Star Wars: Darth Vader and the Ghost Prison: odkaz »
Star Wars: Dawn of the Jedi - Prisoner of Bogan

+1
0
-1
Obrázek uživatele Adamus
28-29
18. Srpen 2013 - 15:52
Hmm, ten komix Darth Vader and the Ghost Prison jsem ještě nečetl, vypadá to zajímavě. Dík za tip :)

"Savior, conqueror, hero, villain… You are all things, Revan, and yet, you are nothing."

+1
0
-1