10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »
Star Wars Squadrons je venku + Discord oznamení
Včera (2.10.) oficiálně vyšla nová videohra Star Wars Squardons. více »

Evil


Obrázek uživatele Evil
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Evil
2528
neuvedeno
neuvedeno

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1987 (je mu 33 nebo 34 let)
Další informace: Rozhodol som sa, že budem žiť večne a umriem len ak by mi to nevyšlo. Inak mám rád sci-fi a fantasy...Star Wars, Zaklínač, Pán Prsteňov, Stargate, Battlestar Galactica, Mass Effect, Pieseň ľadu a ohňa... hobby: preklad Star Wars komiksov, pre jedno nemenované fórum...pod alter-pseudonymom Wrai.
Uživatelův podpis: prázdný
Na webu je již: 7 let 11 měsíců