10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »
Star Wars Squadrons je venku + Discord oznamení
Včera (2.10.) oficiálně vyšla nová videohra Star Wars Squardons. více »

Linet Dam

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Viq
26-27
Viq [Redaktor]
9. Květen 2013 - 18:58
Ucházející, ale je to příliš uspěchané - víc by se mi líbilo, kdyby byly situace více rozepsané, takhle je to: přišla tam, našla ho, odešli,... chybí mi nějaký myšlenkový pochody, popisy, apod. Jako styl psaní je v pohodě, akorát ho vhodně rozšířit.

Jedna věc mě však dost zarazila: na začátku Linet popisuješ jako rytířku Jedi, ale na konci je "Mistryně Dam"... předpokládám, že to bude opravdu rytířka (vzhledem k věku), ale ta mistryně tam působí dost rušivě :/

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+2
-1
Obrázek uživatele kiki.mac.
23-24
9. Květen 2013 - 19:10
Děkuji za připomínky. Do budoucna se pokusím všechny nedostatky napravit.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Asajj Ventress
19-20
10. Květen 2013 - 22:00
Líbilo se mi to. Ale mělo se to více rozepsat. :)

Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíte, všichni jsme rozdílní lidé napříč svými životy. A to je v pořádku, to je dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval

+1
0
-1
Obrázek uživatele kiki.mac.
23-24
11. Květen 2013 - 9:49
Příště se rozepíšu víc.

+1
0
-1