10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »
Star Wars Squadrons je venku + Discord oznamení
Včera (2.10.) oficiálně vyšla nová videohra Star Wars Squardons. více »

Holocron Heist

Reklama
Sezóna:
Díl:
S02E01
Titulní obrázek epizody
Stručný popis: Cad Bane se infiltruje do chrámu Jedi a snaží ukrást Holocron. Je to na Ahsoce, Anakinovi a Obi-Wanovi, aby zastavili nájemného lovce při útěku s cenným Jedijským artefaktem.
Scénář: Henry Gilroy , Scott Murphy, Paul Dini
Režie: Justin Ridge
Postavy: Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Ahsoka Tano, Yoda, Cad Bane, Mace Windu, Cato Parasitti, Todo 360, Jocasta Nu, Komandér Wolffe
Lokace: Coruscant, Felucie
Ohodnoťte epizodu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
4 hlasy
9 hvězd
6 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů