Přijali jsme do týmu nového redaktora
Web opět bude mít svůj novinkový servis. více »
Hra Jedi: Fallen Order se má podobat Force Unleashed
Pokud se vám tato hack & slash akční adventura líbila, máte se na co těšit. více »
Streamovací služba od Disney nabídne plno Star Wars obsahu
Připravili jsme pro vás článek, který obsahuje všechny potvrzené (i nepotvrzené) seriály a filmy, které se na Disney Play objeví. více »
Matt Smith a Dominic Monaghan obsazeni v deváté epizodě
Doctor Who a Smíšek z Pána prstenů ve Star Wars! více »
Unikly fotky z natáčení epizody IX
Ukazují staré i nové postavy a pravděpodobně také novou planetu. více »

Máme další důkazy o tom, že se Lando vrátí v epizodě IX

Reklama
Napsáno dne 5.7.2018

Nejsou to ani dva měsíce, co jsme vám psali o tom, že Billy Dee Williams, představitel Landa z epizod V a VI, značně změnil svůj jídelníček a začal cvičit, což by mohlo naznačovat jeho návrat v epizodě IX, a máme tu o jeho výskytu v následujícím dílu Star Wars další důkazy.

Billy se totiž měl 15. a 16. září objevit na Saskatchewan Entertainment Expo a svou účast zde zrušil. Informovala o tom oficiální facebooková stránka této akce a dodala, že se Billy neukáže, jelikož v tu dobu natáčí nejmenovaný film. Tou dobou, konkrétně od konce července, se má natáčet epizoda IX. Když k tomu ještě připočteme informace od Fantha Tracks z poloviny července, které říkají, že jim dva zdroje potvrdili, že se Lando vrátí, nemůže již být o přítomnosti Landa v deváté epizodě pochyb. Nyní tedy stačí čekat na oficiální potvrzení tohoto očekávaného comebacku, což by vzhledem ke startu natáčení nemělo trvat dlouho.