Solo: Star Wars Story vyjde na DVD a Bluray v září
Konečně víme přesné datum vydání a co by se mohlo nacházet na bonusovém disku. více »
Amy Hennig přestala pracovat na své Star Wars hře
Hra od studia Visceral Games je u ledu a Amy Hennig opustila EA. více »
Jak to aktuálně vypadá se samostatnými Star Wars filmy a kolik jich ještě uvidíme
Jelikož se toho v poslední době na poli samostatných filmů hodně odehrálo, sepsali jsme pro vás vše důležité do jednoho článku. více »
Producent promluvil o připravované trilogii od Riana Johnsona
Ram Bergman mimo jiné odhalil, kdy bychom se mohli dočkat prvního dílu. více »
Odhalen obsah druhé části 2. sezóny Battlefrontu II
Sezóna Hana Sola se konečně rozroste o další obsah. více »

Máme další důkazy o tom, že se Lando vrátí v epizodě IX

Reklama
Napsáno dne 5.7.2018

Nejsou to ani dva měsíce, co jsme vám psali o tom, že Billy Dee Williams, představitel Landa z epizod V a VI, značně změnil svůj jídelníček a začal cvičit, což by mohlo naznačovat jeho návrat v epizodě IX, a máme tu o jeho výskytu v následujícím dílu Star Wars další důkazy.

Billy se totiž měl 15. a 16. září objevit na Saskatchewan Entertainment Expo a svou účast zde zrušil. Informovala o tom oficiální facebooková stránka této akce a dodala, že se Billy neukáže, jelikož v tu dobu natáčí nejmenovaný film. Tou dobou, konkrétně od konce července, se má natáčet epizoda IX. Když k tomu ještě připočteme informace od Fantha Tracks z poloviny července, které říkají, že jim dva zdroje potvrdili, že se Lando vrátí, nemůže již být o přítomnosti Landa v deváté epizodě pochyb. Nyní tedy stačí čekat na oficiální potvrzení tohoto očekávaného comebacku, což by vzhledem ke startu natáčení nemělo trvat dlouho.