Hra Jedi: Fallen Order se má podobat Force Unleashed
Pokud se vám tato hack & slash akční adventura líbila, máte se na co těšit. více »
Streamovací služba od Disney nabídne plno Star Wars obsahu
Připravili jsme pro vás článek, který obsahuje všechny potvrzené (i nepotvrzené) seriály a filmy, které se na Disney Play objeví. více »
Matt Smith a Dominic Monaghan obsazeni v deváté epizodě
Doctor Who a Smíšek z Pána prstenů ve Star Wars! více »
Unikly fotky z natáčení epizody IX
Ukazují staré i nové postavy a pravděpodobně také novou planetu. více »
Star Wars: Han Solo - Imperial Cadet
Byl oznámen nový komiks, který se zaměří na Hana Sola v době, kdy sloužil v imperiální armádě. více »

SPEKULACE: Produkce hraného seriálu začne v říjnu

Reklama
Napsáno dne 9.8.2018

Vypadá to, že se v poslední době vyrojily spekulace a informace o hraném seriálu ze světa Star Wars, na kterém dělá Jon Favreau. Dnešní spekulace portálu Discussing Film se týká začátku produkce. Ta má údajně započít již 1. října tohoto roku v Los Angeles. Těžko říct, co je na tom pravdy, ale na druhou stranu měl server Discussing Film minulý měsíc jako první informaci o obsazení Nikolase Cage v animovaném filmu Into the Spider-Verse ze světa Spider-Mana. Tato informace se později potvrdila jako pravdivá. Pokud je tento termín skutečný, měli bychom se již brzo, nejpozději koncem září, dočkat dalších informací a potenciálně také obsazení seriálu.

V pondělí jsme psali o předpokládaném rozpočtu tohoto seriálu, ale nakonec to vypadá, že se bude jednat o vyšší částku než 10 milionů dolarů na jeden díl. Tvrdí to alespoň filmový producent Daniel Alter na svém Twitteru.

Seriál se bude odehrávat sedm let po bitvě o Yavin (tedy tři roky po epizodě VI Návrat Jediů) a představí úplně nové postavy a CGI efekty srovnatelné s filmem Kniha džunglí, který Favreau režíroval. Seriál vyjde na podzim roku 2019 na nové streamovací službě od Disney. Oficiálně nevíme, jaké bude téma seriálu, ale podle posledních spekulací to vypadá, že se vydáme na Mandalore, který se po pádu Impéria ocitl v nepokojích. Na další informace si musíme počkat.