Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

SPEKULACE: Produkce hraného seriálu začne v říjnu

Reklama
Napsáno dne 9.8.2018

Vypadá to, že se v poslední době vyrojily spekulace a informace o hraném seriálu ze světa Star Wars, na kterém dělá Jon Favreau. Dnešní spekulace portálu Discussing Film se týká začátku produkce. Ta má údajně započít již 1. října tohoto roku v Los Angeles. Těžko říct, co je na tom pravdy, ale na druhou stranu měl server Discussing Film minulý měsíc jako první informaci o obsazení Nikolase Cage v animovaném filmu Into the Spider-Verse ze světa Spider-Mana. Tato informace se později potvrdila jako pravdivá. Pokud je tento termín skutečný, měli bychom se již brzo, nejpozději koncem září, dočkat dalších informací a potenciálně také obsazení seriálu.

V pondělí jsme psali o předpokládaném rozpočtu tohoto seriálu, ale nakonec to vypadá, že se bude jednat o vyšší částku než 10 milionů dolarů na jeden díl. Tvrdí to alespoň filmový producent Daniel Alter na svém Twitteru.

Seriál se bude odehrávat sedm let po bitvě o Yavin (tedy tři roky po epizodě VI Návrat Jediů) a představí úplně nové postavy a CGI efekty srovnatelné s filmem Kniha džunglí, který Favreau režíroval. Seriál vyjde na podzim roku 2019 na nové streamovací službě od Disney. Oficiálně nevíme, jaké bude téma seriálu, ale podle posledních spekulací to vypadá, že se vydáme na Mandalore, který se po pádu Impéria ocitl v nepokojích. Na další informace si musíme počkat.