Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »
Teaser trailer k epizodě IX
Na Star Wars Celebrations byl představen teaser trailer k epizodě IX více »
Informační zpráva o vývoji webu z 10. 2. 2019 / omluva
Nové informace ohledně dalšího směřování webu. více »
Další zrušená hra?
Máme tu další zprávy, ne však dobré... více »
#1313isback
Hra je ve vývoji, máme nové informace více »

SPEKULACE: Produkce hraného seriálu začne v říjnu

Reklama
Napsáno dne 9.8.2018

Vypadá to, že se v poslední době vyrojily spekulace a informace o hraném seriálu ze světa Star Wars, na kterém dělá Jon Favreau. Dnešní spekulace portálu Discussing Film se týká začátku produkce. Ta má údajně započít již 1. října tohoto roku v Los Angeles. Těžko říct, co je na tom pravdy, ale na druhou stranu měl server Discussing Film minulý měsíc jako první informaci o obsazení Nikolase Cage v animovaném filmu Into the Spider-Verse ze světa Spider-Mana. Tato informace se později potvrdila jako pravdivá. Pokud je tento termín skutečný, měli bychom se již brzo, nejpozději koncem září, dočkat dalších informací a potenciálně také obsazení seriálu.

V pondělí jsme psali o předpokládaném rozpočtu tohoto seriálu, ale nakonec to vypadá, že se bude jednat o vyšší částku než 10 milionů dolarů na jeden díl. Tvrdí to alespoň filmový producent Daniel Alter na svém Twitteru.

Seriál se bude odehrávat sedm let po bitvě o Yavin (tedy tři roky po epizodě VI Návrat Jediů) a představí úplně nové postavy a CGI efekty srovnatelné s filmem Kniha džunglí, který Favreau režíroval. Seriál vyjde na podzim roku 2019 na nové streamovací službě od Disney. Oficiálně nevíme, jaké bude téma seriálu, ale podle posledních spekulací to vypadá, že se vydáme na Mandalore, který se po pádu Impéria ocitl v nepokojích. Na další informace si musíme počkat.