Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Benedict Cumberbatch v nejnovější trilogii

Napsal: Azureta
Dne: 3.9.2013 19:42
Kategorie: Filmová hexalogie
Zpět na fórum

Začalo se mluvit o tom, že by Benedict Cumberbatch hrál v novém SW, ale nikdo to zatím nepotvrdil. Benedict odstoupil bez zjevného důvodu od Crimson Peak, které se bude natáčet v době jako SW7. A o SW v jednom z rozhovorů dodal:
“Už jsem se ho ptal, jestli bych mohl hrát světelný meč a stále se o tom bavíme – o těch zvucích, světlech a tak (smích). Vyrostl jsem s nimi (myšleno Star Wars) a když jsem se nedávno na ně díval, uvědomil jsem si: Já jsem s nimi nevyrostl, narodil jsem se s nimi. Byla to obrovská část mého dětství. Miloval jsem je jako většina dětí, protože je to, svým způsobem, jednoduché a bezprostřední vyprávění, melodrama o třech dějstvích. Opravdu jsem ty filmy miloval a vždycky jsem chtěl být Han Solo. Všechno, co Harrison Ford jako Han udělal, jsem považoval za to nejvíc hustou věc.“
(Zdroj: nafilmu.cz)

Co myslíte, koho by měl hrát? Chcete ho vůbec v nejnovějších SW?
Přidat komentář
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
3. Září 2013 - 19:46
Kyla Katarna.. jinak fakt nevim. Nebo nějakého jedie...

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Evil
36-37
3. Září 2013 - 21:39
+1
+1
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
3. Září 2013 - 21:53
D'oh! Škoda.

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Azureta
4. Září 2013 - 11:34
No, tak nic...

Do or do not. There is not try.

+1
0
-1
Obrázek uživatele klara1
24-25
4. Září 2013 - 16:37
Škoda, já bych ho klidně brala, je to skvělý herec.

"Ne každý, kdo bloudí, je ztracen." - J.R.R. Tolkien

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Oliver98
25-26
4. Září 2013 - 18:04
J.J Abrams je vraj známy zatajovaním deja, čiže kľudne tam Benedict Cumberbatch môže hrať. Nič nie je vylúčené. Ak tam naozaj bude hrať myslím si, že by mal hrať záporáka, ako v Star Trek 2. Kľudne nájomného lovca alebo niakeho imperiálneho admirála.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Evil
36-37
4. Září 2013 - 18:32
Sám herec povedal, že tam hrať nebude...toto sú proste správy nulovej dôveryhodnosti, niekto v USA si napíše, že Benedict Cumberbatch, Ian McDiarmid a šíri sa to netom....každý väčší franchize to zažíva...ani nie pred dvoma týždňami to bolo okolo Batmana v Man of Steel 2, zas bolo "potvrdené", že sa vracia Christian Bale...potom bolo zaručené, že to bude Jake Gyllenhaal, či Wes Bentley.

Pred mesiacom bolo isté, že práve Benedict Cumberbatch stvárni nového Doctora Who.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Oliver98
25-26
4. Září 2013 - 19:43
Možno máš pravdu, každopádne vraj máme v blízkej dobe dostať nové informácie k Epizóde 7.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Yellyman
29-30
Yellyman [Bývalý Správce]
5. Září 2013 - 16:19
Cumberbatch mě, asi jako většinu lidí, získal Sherlockem a Khanem a je momentálně jedním z mých nejoblíbenějších herců (do nebes stoupající charisma, skvělý hlas). Jeho přítomnost bych v nových Star Wars, i přes jeho momentální spojitost se Star Trekem, jedině uvítal. Představa, že hraje nějakého oficíra (ať už imperiálního nebo republikového, je to fuk) se mi dost líbí.
Je ale otázkou, jestli vůbec o roli v dalších epizodách uvažuje jak on, tak Abrams.

JAMU

+1
+3
-1