Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

SW:TOR - F2P

Napsal: Darth Nebiros
Dne: 15.11.2012 16:57
Kategorie: Počítačové hry
Zpět na fórum

Dneska se do implementuje free to play do hry SW:TOR. Servery by měli být spuštěny už dneska večer, takže zítra ráno by se už mělo dát hrát zcela zdarma. Hráči s free acc. budou mít pár nevýhod oproti platícím hráčům.
Přidat komentář
Obrázek uživatele Moloko_El
25-26
15. Listopad 2012 - 17:44
Hraje někdo na serveru The tomb of Naahdar Webb? (možná ten název není úplně přesně, kdyžtak se pak opravím)

,,Two there should be; no more, no less. One to embody power, the other to crave it.´´

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Nebiros
30-31
15. Listopad 2012 - 17:49
Server se jmenuje Tomb of Freedon Nadd. Naahdar Webb ( ani nevím zda-li to píšu správně ) byl rytíř jedi, kterého zabil Grievous. Jinak já hraji na tomhle serveru. :)

"I'm sorry, I'm having trouble hearing you. I'm getting a lot of bullshit on this line" - Commander Shepard

+1
0
-1
Obrázek uživatele CadBane007
25-26
15. Listopad 2012 - 17:55
Pro neznalce SW: Freedon Nadd nebyl zadny jedi kteryho zabil Grievous... zil asi cca 4tisice let pred nim... viz. odkaz »

+1
-3
-1
Obrázek uživatele Darth Nebiros
30-31
15. Listopad 2012 - 18:04
A ty asi neumíš pořádně číst. Přečti si ten komet ještě jednou. Psal sem že Nahdar byl zabit Grievousem.

"I'm sorry, I'm having trouble hearing you. I'm getting a lot of bullshit on this line" - Commander Shepard

+1
+4
-1
Obrázek uživatele CadBane007
25-26
15. Listopad 2012 - 18:25
ou sry blbe sem to pochopil...

+1
0
-1
Obrázek uživatele Moloko_El
25-26
15. Listopad 2012 - 19:11
Jo Freedon Nadd, mi to znělo stejně :D. kdyžtak řekni, jak se tam jmenuješ. Mám tam rozehranýho Warriora a Inquisitora.

,,Two there should be; no more, no less. One to embody power, the other to crave it.´´

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Nebiros
30-31
15. Listopad 2012 - 19:14
Ok později se domluvíme přes zprávy. :)

"I'm sorry, I'm having trouble hearing you. I'm getting a lot of bullshit on this line" - Commander Shepard

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Nebiros
30-31
15. Listopad 2012 - 18:08
Teď sem si uvědomil, že jsem to napsal do špatné sekce. Prosím adminy zda-li můžou přenést téma do správné sekce.

"I'm sorry, I'm having trouble hearing you. I'm getting a lot of bullshit on this line" - Commander Shepard

+1
0
-1
Obrázek uživatele Wrait
28-29
Wrait [Překladatel]
15. Listopad 2012 - 19:23
Sice F2P hráči budou mít několik nevýhod, ale:
Při tvorbě postavy, budete lehce omezeni
Obsah pro úrovně okolo 50 bude omezen na základní falshpointy, raidy a mise

Tohle je to nejduležitější, levelování a příběh bude stejný, počtem postav taky nebudete omezeni, ale spustí se mikro transakce a tzv. "cartel market", kde se dá nakupovat lepší výbava (samozřejmě musíte zaplatit)

BTW: taky hraju :) a budu :D

I am the holder of the torch, lighting the way
I am the keeper of the flame, soldier of balance

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Darth Nebiros
30-31
15. Listopad 2012 - 19:31
Právě proto jsem si ještě na trial acc. vytvořil postavy dopředu, abych nebyl nijak omezen. :D

"I'm sorry, I'm having trouble hearing you. I'm getting a lot of bullshit on this line" - Commander Shepard

+1
0
-1
Obrázek uživatele Wrait
28-29
Wrait [Překladatel]
15. Listopad 2012 - 19:36
Ale stejně potom už omezen budeš, budeš-li si dělat další postavu.
Mezi námi :D stejně ten výběr nemůže být horší :D

I am the holder of the torch, lighting the way
I am the keeper of the flame, soldier of balance

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Nebiros
30-31
15. Listopad 2012 - 19:40
Asi tak nějak :D každopádně hru dojedu do toho 50 lvlu a uvidím jaký bude endgame, a pak se rozhodnu zda u toho zůstat a platit si předplatné a nebo zda hodit bobek na hromadůra a zdrhnout :D

"I'm sorry, I'm having trouble hearing you. I'm getting a lot of bullshit on this line" - Commander Shepard

+1
0
-1
Obrázek uživatele EuvEn
26-27
EuvEn [Redaktor]
15. Listopad 2012 - 20:41
3 měsíce jsem hrála za placené teď přecházím taky na F2P, můžeme někdy zahrát :) I když na svátek mám v plánu si ještě 2 měsíce koupit ať mám nějaké ty Cartel coiny, které se mi zatím bohužel neaktivovaly, protože mi placené skončilo těsně před F2P...

If we Lose Shepard, humanity may will follow - Mass Effect 2
May the force be with you - Star Wars

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
15. Listopad 2012 - 20:45
supr, dáte někdo odkaz na to F2P SWTOR

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
0
-1
Obrázek uživatele Moloko_El
25-26
15. Listopad 2012 - 20:53
Můžeš si to stáhnout na swtor.com.

,,Two there should be; no more, no less. One to embody power, the other to crave it.´´

+1
0
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
15. Listopad 2012 - 21:52
Pokud chcete hrát společně na servru, rád bych hrál taky, volil bych Sithy a vy?

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Nebiros
30-31
15. Listopad 2012 - 21:56
Myslím, že podle mého nicku lehce poznáš, kde mě najdeš. :D

"I'm sorry, I'm having trouble hearing you. I'm getting a lot of bullshit on this line" - Commander Shepard

+1
0
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
15. Listopad 2012 - 22:09
ještě nehraju, na F2P bude stejně jinej servr ne?
P.S. prozraď ;)

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Nebiros
30-31
15. Listopad 2012 - 22:20
Všechny budou f2p a nejvíce čechů najdeš na serveru Tomb of Freedon Nadd což je PVP server.

"I'm sorry, I'm having trouble hearing you. I'm getting a lot of bullshit on this line" - Commander Shepard

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
15. Listopad 2012 - 22:24
okay dík, jsi na tom servru taky? Imperium?

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Nebiros
30-31
15. Listopad 2012 - 22:28
Sem pro každou špatnost :D takže ano Imperium.

"I'm sorry, I'm having trouble hearing you. I'm getting a lot of bullshit on this line" - Commander Shepard

+1
0
-1
Obrázek uživatele Revan
26-27
16. Listopad 2012 - 14:24
A taky na serveru The Red Eclipse je hodně čechů. :) Zatim nejvíc jsem jich potkal u Republiky.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Moloko_El
25-26
15. Listopad 2012 - 22:18
Já hraju na serveru zmíněném o něco níž, a už jsem u Sithů taky :D.

,,Two there should be; no more, no less. One to embody power, the other to crave it.´´

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Nebiros
30-31
15. Listopad 2012 - 20:57
To nevadí že ti skončilo předplatné. Za každý zaplacený měsíc má být 550 CC, ale nevím jestli tato částka platí i pro měsíce, které si už zaplatila od vzniku hry, každopádně nějáké ty CC dostaneš.

"I'm sorry, I'm having trouble hearing you. I'm getting a lot of bullshit on this line" - Commander Shepard

+1
0
-1
Obrázek uživatele EuvEn
26-27
EuvEn [Redaktor]
16. Listopad 2012 - 14:39
To ano ale dostanu je jen pokud mám placené i v dobu kdy začalo F2P a mě to právě skončilo těsně před tím takže mi ty CC dají jen pokud si znova zaplatím... Jo a hraju na The Red Eclipse, přece jenom mám radši republiku je to PVE server

If we Lose Shepard, humanity may will follow - Mass Effect 2
May the force be with you - Star Wars

+1
0
-1
Obrázek uživatele Moloko_El
25-26
16. Listopad 2012 - 15:30
Na tomhle serveru mám taky pár postav, ani nevím, kolik jsem si jich dohromady vytvořil :D.

,,Two there should be; no more, no less. One to embody power, the other to crave it.´´

+1
0
-1
Obrázek uživatele JediMasterAldasak
24-25
3. Březen 2013 - 17:15
No to pekne dostávajú, na ich fóre čo si musíš kúpiť licenciu,predplatitel musíš byť,tak na tom fóre písali že nedostali tie coiny a bolo ich tolko že by z toho bol i zoznam...Ale aspom zachánili to tým príbehom,mohli by spraviť i nejaký serial alebo film kto skutočne bol Hrdina z Tythonu...

"Accepting a sworn enemy into one's ranks without fear... that is strength."-Praven.
"These are the moments we strive for, when the hope of victory becomes real. When we can see peace on the horizon."
―Satele Shan

+1
0
-1
Obrázek uživatele Heavy
15. Listopad 2012 - 20:49
Moje reakce: odkaz »

Do you believe in magic?

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Arany
18. Listopad 2012 - 11:06
Mám dva dotazy
1. Jaké jsou HW nároky?
2. Zvládnu to i s omezenou angličtinou?

+1
0
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
18. Listopad 2012 - 11:45
S tou EN to asi zvládneš, ale s tím HW si nejsem jistej, ale občas mi přeskakuje hlas u postav, což mě nehorázně štve a pak se mi seká hra. Je to divný, hraju sice na ntb, ale mám ho docela výkonej a všechna okna po-zavírávám

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
18. Listopad 2012 - 12:01
No pokud je člověk zaměřen spíše na RP než PvP (tedy jde mu hlavně o příběh, než bitky s hráči), tak je i ta angličtina vcelku potřeba :-)

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
18. Listopad 2012 - 14:07
neříkám, že nemusí umět anglicky, na to se neptal, ptal se spíš, jestli mu stačí jednoduchá angličtina, to si myslím, že ano.

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Nebiros
30-31
18. Listopad 2012 - 18:21
No pokud se rozhodne hrát na RP serverech, tak tam mu základní angličtina nevystačí.

"I'm sorry, I'm having trouble hearing you. I'm getting a lot of bullshit on this line" - Commander Shepard

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
18. Listopad 2012 - 14:08
Malý dotaz: stává se vám taky, že u ukázek (Questových) vám přeskakuje hlas u NPC?

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Nihilus
25-26
18. Listopad 2012 - 17:06
Co to tak čtu, jetu někdo kdo hraje za republiku na serveru Freedon Nadd?? :)

"Mě je naprosto šumák, co si dáváte do podpisů" -Pětka

+1
0
-1
Obrázek uživatele Marka Ragnos
25-26
18. Listopad 2012 - 17:30
Já ano.

"The chains of the grave cannot hold a Dark Lord of the Sith…"

+1
0
-1
Obrázek uživatele Moloko_El
25-26
18. Listopad 2012 - 21:19
Taky.

,,Two there should be; no more, no less. One to embody power, the other to crave it.´´

+1
0
-1
Obrázek uživatele EuvEn
26-27
EuvEn [Redaktor]
18. Listopad 2012 - 21:23
Bohužel mám rozjeté dvě postavy na The Red Eclipse ale v prosinci si koupím 2 měsíce hrání takže budu postavy tvořit snad všude :D

If we Lose Shepard, humanity may will follow - Mass Effect 2
May the force be with you - Star Wars

+1
0
-1
Obrázek uživatele JediMasterAldasak
24-25
3. Březen 2013 - 17:10
Hrá niekto na jednom servery nemeckom ? Niečo na V,neviem si spomenúť.druhé slovo bolo chain alebo čo,ak hej tak môžem pomôcť som lvl 36,ak nie tak zase som forever alone :DD

"Accepting a sworn enemy into one's ranks without fear... that is strength."-Praven.
"These are the moments we strive for, when the hope of victory becomes real. When we can see peace on the horizon."
―Satele Shan

+1
0
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
18. Listopad 2012 - 19:55
Nevíte k čemu je to Light a Dark Side? Jak mě to ve hře ovlivnuje?

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
0
-1
Obrázek uživatele EuvEn
26-27
EuvEn [Redaktor]
18. Listopad 2012 - 20:42
Ovlivní to tvůj konec ve hře (v příběhu) a také to určitým způsob ovlivňuje itemy např. jsou světelné meče pro Světlou a Temnou stranu , mají různé vylepšení, ale jsou skoro stejné pro obě strany, takže záleží jen na tobě jestli chceš být dobrý nebo zlý...

If we Lose Shepard, humanity may will follow - Mass Effect 2
May the force be with you - Star Wars

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
19. Listopad 2012 - 16:23
JJ díky moc, tak když mám Sith Inquisitora, pojedu s ním asi na Dark Side, u Bounty Hunterky si nejsem jistej, LS protože je to holka a abych měl jednoho LS a jednoho DS nebo DS protože bude jí záležet jen na odměně... těžká volba

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
0
-1
Obrázek uživatele Lord ze Sith
26-27
3. Červen 2013 - 0:30
Ja som Sith Inquisitor a ked som si daval same Dark Side tak som sa uplne znetvoril (je to super paci sa mi to)....tmave okolo oci, zily...

Niet bolesti tam, kde je Sila.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Lord ze Sith
26-27
28. Únor 2013 - 18:48
Mne SWTOR nejde. Stiahol som si to odtialto s tejto stranky a ked to zapnem tak to chce aby som sa prihlasil ci co.Poradte mi.

Niet bolesti tam, kde je Sila.

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
28. Únor 2013 - 19:20
No tak se normálně přihlaš pomocí účtu, který sis registroval na swtor.com - respektive pomocí e-mailu a hesla, přesně, jak ti to radí.

Copak jsi nikdy nehrál žádnou onlinovku? :-)

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Lord ze Sith
26-27
28. Únor 2013 - 19:45
Vdaka nevedel som ze je to onlinovka.Uz mi to ide ale stahuje mi to nejake english, video to je dobre? Ved ja som si to este aj stiahol z torentu malo to 27 GB a ked to zapnem tak mi to donekonecna cosik nacitava.Tak diki.

Niet bolesti tam, kde je Sila.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Lord ze Sith
26-27
28. Únor 2013 - 19:50
Chcel by som vediet da sa to hrat aj nie cez internet?

Niet bolesti tam, kde je Sila.

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
28. Únor 2013 - 20:06
Nedá. Je to onlinovka, takže k internetu připojený být musíš. A spousta úkolů je speciálně uzpůsobena pro vícero hráčů, takže hrát to sám není úplně nejlepší volba tak jako tak. Doporučuji třeba domluvit se s kamarády, aby si jeden vzal Jediho na blízko, druhý healera (léčitele) a třetí třeba pašeráka, abyste měli od každého něco (případně podobnou kombinaci na straně Sithů), pak se to hraje jako po másle. A nebo, pokud umíš anglicky, tak samozřejmě není nikdy problém domluvit se s náhodnými hráči.

Co se týká komentáře níže - před prvním spuštěním ti to pravděpodobně ještě musí dostahovat nějaké věci, abys měl aktuální verzi.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Lord ze Sith
26-27
28. Únor 2013 - 20:12
Dakujem ti. Vies ja som sa velmi tesil na tuto hru, mam rad staru republiku ovela viac ako novu.Neslo mi to a ty si mi pomohol vdaka ti.

Niet bolesti tam, kde je Sila.

+1
0
-1