Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Lov

Reklama
Autor: Anakin Solo
Přidáno:18. Březen 2015 - 18:00
Přihlásit se k odběru

Na začátku bych jen řekl, že to je moje ehm…druhá… povídka, a proto to není ještě úplně super. Rád bych velmi poděkoval Pětce za pomoc a za to, že mě donutila k tomu, abych to dopsal. Už můžu říct jen to, abyste si dobře početli a zanechali nějaký koment.
____________________________________________________________________________________________
Dantooin

Kit Fisto, rytíř Jedi rasy Nautolan, odrážel střely Super Bitevních droidů svým mečem. Jedna ho málem zasáhla. Proto se schoval za bednu s lékařskou technikou.
„Musíme jít, veliteli!" Fill, velitel pod vedením generála Fista, souhlasně přikývl. Postavil se a začal střílet jako smyslů zbavený klon.
V tu chvíli se za ohlušujícího rachotu ozvalo vytí motorů a objevily se dělové čluny, které za neustálého burácení rozsévaly zkázu mezi tanky AAT.
„Mistře Fisto, Mistře Fisto, pošlete nám vaše souřadnice ať můžeme vyložit náklad“ ozvalo se mu v komlinku.
„Zdravím, mistře“ dolehlo k němu v Síle a on poznal, že ho oslovila Skywalkerova padawanka Ahsoka Tano.Vzhlédl a uviděl, jak z člunu vyskočily tři postavy. Hned je poznal. Anakin Skywalker, Ahsoka Tano a Obi-Wan Kenobi.
„Mistře,“ oslovil ho Obi-Wan. „Přivezli jsme posilu“ a za ním se z nebe snesly dělové čluny.
„Jedna, druhá třetí.“ počítal Kit a pozoroval, jak lodě ničí jeden tank separatistů za druhým. Za dvě hodiny bylo po všem. V předsunutém stanovišti se mistr Fisto a ostatní spojili s Radou Jedi na Coruscantu.
„Vůdci separatistů znovu unikli, mistře Yodo“ pravil mistr Fisto.
„Podle jejich únikového vektoru soudíme, že se ukryli na planetu Retnel,“ pokračoval.
„Proto okamžitě odlétáme,“ dokončil za něj Anakin.
„Dobře, ať vás provází Síla,“ řekl Yoda a ukončil spojení.

Retnel

„Ty celní kontroly mě snad zničí.“ povídal Anakin a snad již po čtvrté si přehodil falešnou identifikační kartu z ruky do ruky.
„Nešlo by to nějak obejít, mistře?“ zeptala se Ahsoka, která již také nervózně přešlapovala ve frontě na odbavení.
„Bohužel, jestli chceme zůstat v utajení, aby si nás Separatisté nevšimli, budeme muset tuhle frontu vytrpět,“ sdělil Obi-Wan mladé padawance a sám si unaveně povzdechl.

„Mist... teda tati!“ Rychle se opravila Ahsoka.
„Ano, Ahsoko? Co se děje?“ Zeptal se Anakin, když došel k Ahsoce.
„Už vím, kde se ukryli separatisti.“ Odpovídá znovu Ahsoka.
„A to místo je…?“ Nechal Anakin vyznít větu doztracena.
„Tady tati. Koukni na zprávy.“
„A hlavní zpráva dne! Retnelská vláda uzavřela největší planetární rezervaci. Ministerstvo cestovního ruchu vydalo prohlášení, že se obává úpadku turistů, protože tato rezervace byla nejnavštěvovanější na Retnelu. Retnelská vláda…..“ Pokračovala dál redaktorka.
„Máš pravdu, Ahsoko. Tam musí být Separatisti. Jen oni můžou zaplatit tolik, aby se nějaké vládě vyplatilo uzavřít nejnavštěvovanější atrakci na planetě. Myslím, že vím, kam se vydáme po odbavení….půjdeme do přírody.“

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
1 hlas
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
2 hlasy
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
2 hlasy
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů