10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »
Star Wars Squadrons je venku + Discord oznamení
Včera (2.10.) oficiálně vyšla nová videohra Star Wars Squardons. více »

Máme další důkazy o tom, že se Lando vrátí v epizodě IX

Reklama
Napsáno dne 5.7.2018

Nejsou to ani dva měsíce, co jsme vám psali o tom, že Billy Dee Williams, představitel Landa z epizod V a VI, značně změnil svůj jídelníček a začal cvičit, což by mohlo naznačovat jeho návrat v epizodě IX, a máme tu o jeho výskytu v následujícím dílu Star Wars další důkazy.

Billy se totiž měl 15. a 16. září objevit na Saskatchewan Entertainment Expo a svou účast zde zrušil. Informovala o tom oficiální facebooková stránka této akce a dodala, že se Billy neukáže, jelikož v tu dobu natáčí nejmenovaný film. Tou dobou, konkrétně od konce července, se má natáčet epizoda IX. Když k tomu ještě připočteme informace od Fantha Tracks z poloviny července, které říkají, že jim dva zdroje potvrdili, že se Lando vrátí, nemůže již být o přítomnosti Landa v deváté epizodě pochyb. Nyní tedy stačí čekat na oficiální potvrzení tohoto očekávaného comebacku, což by vzhledem ke startu natáčení nemělo trvat dlouho.