Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Uniklé fotky z natáčení EP IX představují nové i staré postavy

Reklama
Napsáno dne 23.8.2018

Není to ani 24 hodin, co se na svět vynořily fotky z placu epizody IX, které ukazují Millennium Falcon na nějaké zalesněné planetě, a máme tu další únik! Tentokrát přišel od britského serveru The Sun a jedná se o celých osmnáct fotek. Všechny fotky byly zachyceny nedaleko Londýna. Nemusíte se bát, na fotkách rozhodně nejdou vidět žádné potenciální spoilery. Pojďme se na ně tedy podívat.

Na prvních pěti fotkách můžeme vidět Johna Boyegu, představitele Finna, a Oscara Isaaca, herce Poea Damerona, ještě před začátkem natáčení. Oba na sobě mají oblečení, které jsme zatím v žádném filmu neviděli. Na jejich opascích můžeme vidět blasterové pistole. Na prvních dvou snímcích drží Oscar Isaac zařízení, ve kterém má uložené své dialogy ze scénáře, alespoň tak to tvrdí The Sun. Na dalších fotkách to potom vypadá, že toto zařízení vyměnil za dalekohled. Již z těchto fotek lze usuzovat, že se ve filmu bude jednat o úplně novou planetu s celkem suchým klimatem.

Další fotky už jsou přímo z natáčení. Můžeme na nich vidět Chewieho v podání Joonase Suotama, který stojí na kopci spolu se skupinkou lidí a několika koňmi, kteří na sobě mají šedou kožešinu a na hlavě mají přidělané oranžové pásky, které trikařům ulehčí práci při aplikakování speciálních efektů. Ve skupince se nachází nová postava (černoška), kterou ztvárňuje herečka Naomi Ackie, která byla v červenci oznámena jako součást obsazení. Poté zde můžeme vidět Finna a Poea, jak běží nahoru za Chewieho skupinou.

Poslední fotky jsou poté zachyceny v době, kdy bylo natáčení pozastaveno, aby si mohli herci oddechnout. Zde lze vidět mimo jiné i komparzisty, kteří na sobě mají pláště s kamufláží.
The Sun zopakoval informaci, že se scény Ewana McGregora (představitel Obi-Wana z prequelů) budou natáčet v tajnosti. A to je pro dnešní únik vše. Pokud nechcete minout další informace o epizodě IX, určitě nás sledujte.