Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Uniklé fotky z natáčení EP IX představují nové i staré postavy

Reklama
Napsáno dne 23.8.2018

Není to ani 24 hodin, co se na svět vynořily fotky z placu epizody IX, které ukazují Millennium Falcon na nějaké zalesněné planetě, a máme tu další únik! Tentokrát přišel od britského serveru The Sun a jedná se o celých osmnáct fotek. Všechny fotky byly zachyceny nedaleko Londýna. Nemusíte se bát, na fotkách rozhodně nejdou vidět žádné potenciální spoilery. Pojďme se na ně tedy podívat.

Na prvních pěti fotkách můžeme vidět Johna Boyegu, představitele Finna, a Oscara Isaaca, herce Poea Damerona, ještě před začátkem natáčení. Oba na sobě mají oblečení, které jsme zatím v žádném filmu neviděli. Na jejich opascích můžeme vidět blasterové pistole. Na prvních dvou snímcích drží Oscar Isaac zařízení, ve kterém má uložené své dialogy ze scénáře, alespoň tak to tvrdí The Sun. Na dalších fotkách to potom vypadá, že toto zařízení vyměnil za dalekohled. Již z těchto fotek lze usuzovat, že se ve filmu bude jednat o úplně novou planetu s celkem suchým klimatem.

Další fotky už jsou přímo z natáčení. Můžeme na nich vidět Chewieho v podání Joonase Suotama, který stojí na kopci spolu se skupinkou lidí a několika koňmi, kteří na sobě mají šedou kožešinu a na hlavě mají přidělané oranžové pásky, které trikařům ulehčí práci při aplikakování speciálních efektů. Ve skupince se nachází nová postava (černoška), kterou ztvárňuje herečka Naomi Ackie, která byla v červenci oznámena jako součást obsazení. Poté zde můžeme vidět Finna a Poea, jak běží nahoru za Chewieho skupinou.

Poslední fotky jsou poté zachyceny v době, kdy bylo natáčení pozastaveno, aby si mohli herci oddechnout. Zde lze vidět mimo jiné i komparzisty, kteří na sobě mají pláště s kamufláží.
The Sun zopakoval informaci, že se scény Ewana McGregora (představitel Obi-Wana z prequelů) budou natáčet v tajnosti. A to je pro dnešní únik vše. Pokud nechcete minout další informace o epizodě IX, určitě nás sledujte.