Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Vaše oblíbené hry

Napsal: Asajj Ventress
Dne: 28.11.2012 14:49
Kategorie: Počítačové hry
Zpět na fórum

Všemožné hry SW např. Jedi Academy, Battlefront, lego atd. Jaké jsu vaše oblíbené, které naopak ne. U mě vítězí lego star wars complete saga
Přidat komentář
Obrázek uživatele Asajj Ventress
22-23
28. Listopad 2012 - 14:51
já mám doma hru SW complete saga, ale asi si někdy pokusím stáhnou lego SW 3 (clone wars)

Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíte, všichni jsme rozdílní lidé napříč svými životy. A to je v pořádku, to je dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval

+1
0
-1
Obrázek uživatele majkl.havrda
26-27
30. Prosinec 2012 - 18:57
prosím koukni se na můj předchozí koment :-/

Když si myslíš, že si všechno udělal, neptej se ostatních co vše si udělat měl.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
28. Listopad 2012 - 19:37
Proč si zakládala tohle téma, vždyť tu je ke SW hrám vyčleněný celá část fóra :) http://www.starwars.cz/forum/po%C4%8D%C3%ADta%C4%8Dov%C3%A9-hry

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Asajj Ventress
22-23
28. Listopad 2012 - 20:52
To já vím. Četla jsem to tam. Ale nějak mi připadá, že tam píšou jenom o jedný. (nejsem si jistá). Tak to zkusím víc rozšířit.

Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíte, všichni jsme rozdílní lidé napříč svými životy. A to je v pořádku, to je dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval

+1
-2
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
28. Listopad 2012 - 23:40
Větev fóra je od toho, aby se psalo o jedné konkrétní věci :-) Jinak by to bylo za chvíli naprosto nepřehledné, pokud by se psalo v jedné větvi úplně o všem.

Měním nadpis na "Vaše oblíbené hry". Jakožto výčet nejoblíbenějších her to může mít smysl, určitě ale ne jako diskuze o všech SW hrách dohromady :-)

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Asajj Ventress
22-23
29. Listopad 2012 - 16:43
:)

Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíte, všichni jsme rozdílní lidé napříč svými životy. A to je v pořádku, to je dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
29. Listopad 2012 - 17:01
Vzhledem k tomu, že je to odteď téma na nejoblíbenější hry, tak se taky přidám... Pravděpodobně nejlepší, co jsem ze SW hrál, byl KotOR, především jednička. Úžasná hra, u který sem strávil několik desítek hodin, pokud se to nevyšvihlo nad stovku, parádní příběh, který mě u toho nutil vysedávat do noci, protože jsem se chtěl jednak dostat dál, a jednak dozvědět se co nejvíc o členech družiny, kteří "svůj" příběh prostě nemohli říct najedou, ale nechávali si to na celou hru :) Dále jsem několikrát hrál Jedi Academy, která je ale spíš taková skákačka, nemusíte se u toho nijak složitě zamýšlet či dělat závažná rozhodnutí jako v KotORu... je to prostě mlátička, která zabaví na nějakou chvíli, má i multiplayer, který jsem bohužel nikdy neotestoval, ale je podle mě tou hlavnější zbraní celé hry. A nakonec LEGO SW III: TCW - u toho jsem strávil taky nějakou chvíli, ale po určité době to člověka přestane bavit - mise začnou být podobné, nic nového se tam neděje a člověk hraje jen kvůli tomu, aby si odemkl nějaké nové možnosti, které ale akorát ulehčovali hru, takže se omrzela ještě dříve. Další hry, jako Empire at Wars, Galactic Battleground (prachsprosté vykradení Age of Empires 2) tu nebudu příliš rozebírat... nikdy mě příliš nechytly, vždy po max. 3 hrách se mi začaly "válet" nevyužitě na disku...

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Marka Ragnos
25-26
29. Listopad 2012 - 17:33
Tak s KOTORem s tebou naprosto souhlasím, tam není o čem diskutovat :-)

Na webu Clone Wars napsal HorLukRos komentář o Jedi Academy, kterou popisoval jako jednoduchou. A já s ním musím souhlasit. Když jsem hrál Jedi Academy, tak jsem to tak nevnímal, ale když jsem začal hrát Jedi Outcast, došlo mi že je Jedi Academy hrozně jednoduchá a že Jedi Outcast je oproti tomu mnohem těžší, kde obyčejní stormtroopeři ti způsobí problémy, jaké bych od nich nikdy nečekal.

Střílečka Republic Commando: Ta byla taky jednoduchá, a na můj vzkus moc krátká. Tři mise projede každý během chvilky.

Empire at War je zábávná strategie, kde máš dvě frakce: Rebely a Impérium. Vesmírné bitvy byly velmi dobré, pozemní už trochu nudnější.

The Old Republic - Skvělá hra plná možností, nemá však takový velkolepý příběh jako KOTOR.

A ještě jednoduchá karetní hra Pazaak, kterou si můžete zahrát v různých kantýnách KOTORu 1 i 2. Kdy by měl někdo zájem si zahrát, nápište mi :)

"The chains of the grave cannot hold a Dark Lord of the Sith…"

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Darth Arany
28. Leden 2013 - 21:27
Jak si chceš Pazaak zahrát?

+1
0
-1
Obrázek uživatele comander Wolf
24-25
1. Prosinec 2012 - 19:58
Mě baví střílečka SW battlefront II. Nejlepší tam je conquest. Vyberete si stranu a dobýváte planety,nebo bojujete ve vesmíru kde můžete bojovat 3 způsoby.
1. Můžete klasicky létat se stíhačkou
2. Braníte svůj křižník uvnitř
3. Dostanete se do nepřátelského hangáru a níčíte nepřítele zevnitř

Musel jsem si tam ale stáhnoul jinou legii,jelikož ta 501. byla nic moc. Jinak je taky dobrý SW jedi academy,ale jak už tady zaznělo je to celkem lehký.

Ad Unum Omnes

+1
+2
-1
Obrázek uživatele darth tom
25-26
26. Prosinec 2012 - 20:38
kde se to dá stáhnout ?? napiš wolfe prosim na e-mail : [email protected]

+1
0
-1
Obrázek uživatele commander BLY
29. Prosinec 2012 - 21:51
ja taky hraju battlefront ll nemohl bys mi napsat kde se da stahnout lepsi legie nez 501st legie?

+1
0
-1
Obrázek uživatele Prometheus
28-29
2. Prosinec 2012 - 10:36
Tak u mě rozhodně vítězí Lego Star Wars III The Clone Wars a Force Unleashed I. KotOR I jsem hrál taky a musím přiznat že příběhově je na rozdíl od druhého dílu perfektní, u kterého se mi zdálo že vývojáře to u konce už nebavilo a tak to odflákli.

Radši žádat o odpuštění, nežli o svolení.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Calse Lirryns
27-28
10. Prosinec 2012 - 20:28
Nevím, jestli to sem patří, ale nemohl bys mi prosím poslat aktivační kód na Lego Star Wars III: The Clone Wars. Kdysi jsem hrál první díl a moc se mi to líbilo, ale přece jenom mě už přestal bavit. Dlouho jsem o něm pak neslyšel, ale když tady teď píšeš o dalším díle, tak jsem si ho stáhl, ale nejde mi spustit bez aktivačního kódu. :(

Jsem si vědom toho, že nemám pravdu, nepotřebuji na to být upozorněn. Co mě zajímá, je to, kde dělám chybu.

+1
0
-1
Obrázek uživatele majkl.havrda
26-27
30. Prosinec 2012 - 18:55
Prosím tě nejsem sice správce ale opravdu nemám rád když se někdo baví o warez hrách na veřejných fórech. Nechte si to pro sebe protože stáhnout si hru je jako poslat vývojáře někam i když chápu, že na to nejsou peníze. Prosím vás nestahujte hry nebo se na nás ty lidi kdo tvořej např. LEGO Star Wars na nás v-----u! (mimochodem když neumíš ani nainstalovat warez hru tak běž jinam)

Když si myslíš, že si všechno udělal, neptej se ostatních co vše si udělat měl.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
30. Prosinec 2012 - 19:12
Pokud sem lidi na to nezačnou dávat odkazy, tak si dle mého o tom můžou povídat jak chtějí, ve slušné míře.

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
30. Prosinec 2012 - 19:16
A nesmí k tomu nikoho nabádat.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1
Obrázek uživatele CadBane007
25-26
30. Prosinec 2012 - 19:35
jestli se budu takhle ridit tak dalsi dily clone wars uvidim az to vyjde na DVD a blu-ray ...

+1
0
-1
Obrázek uživatele Komár
30-31
29. Prosinec 2012 - 15:49
Fandím rozhodně LEGO STAR WARS saga+III.Clone wars a STAR WARS Empire at War + módy

+1
0
-1
Obrázek uživatele Lux Bonteri
25-26
10. Leden 2013 - 14:32
U mě je to na 120% Republic Commando. Super hra, skvělý příběh, snadné ovládání.

"Tam kde je vůle, je i cesta."

+1
0
-1
Obrázek uživatele anaqine
30-31
25. Leden 2013 - 17:33
No abych taky přidal svůj názor.
Z SW her jsem zatím hrál Jedi Academy: jak už jste tady zmínili, docela snadná hra. Člověk nemusí moc zapojovat mozek. Na druhou stranu, když si člověk ztíží úroveň z padawana na mistra Jediho, docela dost si u té hry zanadává :D pokud ovšem můžu doporučit, tak je to SW: Movie Battles II, což je jakousi modifikací Jedi Academy. Je to onlinovka (něco jak cs) a musím říct, že to není žádná sranda ;) než tomu příjdete úplně na kloub, potrvá to i některý ten měsíc :D člověk tam nejen útočí, ale musí se i krýt, na výběr máte z Jediho, Sitha, Bounty Hountera, Imperial Agenta atd....

Outcast: sice starší než Academy, ale rozhodně daleko lepší. Člověk zapojuje mozek a závěrečný duel dá zabrat. Co ovšem musím vytknout a připsat plus Academy jsou ,,přetlačovačky'' ty jsou v Academy udělané opravdu dobře :)

Battlefront II, KotOR II ( jedničku jsem bohužel zatím nehrál ), Republic Commando a Phantom Menace ( tak tahle hra mě absolutně nebavila a nelíbila se mi, nejspíš to bylo tím pohledem na postavu, nebo nevím )

Z těch novějších her typu Unleashed I a II, nebo SWtOR, jsem žádnou nehrál, můj PC na to nemá :( :D

Jinak sháním hru, jedná se o závody kluzáků: SW Epizode I Racer. Neví někdo, kde to sehnat pls? (kdyžtak napište do zpráv, ať se tady neobjevují odkyzy na downloady :] )

My powers have doubled since the last time we met, Count.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
6. Únor 2013 - 21:32
No tak já jsem hrál:

Lego Star Wars Complete Saga: podle mě je to docela dobrá hra s velkým výběrem postav a ikdyž projedete všechny mise, stále máte co objevovat. Bohužel ale tato hra celkem brzo omrzí svým sterotypem.
Mé hodnocení: 6/10

Star Wars Jedi Knight Jedi Academy: I když mi jel pouze multiplayer, který jsem kvůli tomu, že jsem neměl internet hrál s botama, hra se mi líbila. Skvělá hratelnost a jednoduché ovládání. Myslím, že kampaň musí být ještě lepší.
Mé hodnocení: 7/10

Angry Birds Star Wars: Zajímavé obohacení klasických Angry Birds. Vtipná a se skvělými možnostmi. Demo verze (kde je asi 30 misí na Tatooinu) je zdarma ke stažení na rovio.com. Plná verze se pak dá dokoupit za necelých 100Kč. Vážně povedená hra.
Mé hodnocení: 8/10

Star Wars Repiblic Commando: Velice působivá hra. Grafika vůbec není špatná (zas tak), hratelnost skvělá, ovládání jednoduché a příběh ještě lepší. Vtipné hlášky jednotlivých členů Delta Squad, ale i momenty, u kterých se zapotíte. Velice povedená hra. Snad jenom síla SBD, jinak ale doporučuji všem. U mě nejlepší Star Wars hra, jakou jsem kdy hrál.
Mé hodnocení: 10/10

Nyní si chci stáhnout Battlefront 2 a Empire at War. Až je budu hrát, určitě zde dopíši hodnocení.

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
0
-1
Obrázek uživatele JediMasterAldasak
24-25
16. Únor 2013 - 23:44
No tak ja som hral tieto:
Jedi Knight Jedi Academy:No tak celkom sa to dá,ale "obtiažnosť je trochu blbo spravená,mal som tažkú a bolo to niečo ako pre noobky a normálna,ale príbeh sa dal.Hodnotenie: 7/10.
Jedi Outcast:Je to pred tesne pred Jedi Academy,Príbeh dobrý,celkom dosť obtiažne :D,prvý krát som robil jednu misiu i 2 hodiny :D.Hodnotenie:9/10.
Dodatok k Jedi Academy:The Lost Maps.
No tak trochu nelogický dodatok,lebo tam je Yoda,Mace Windu,Aayla Secura a celý Senát, a pri tom tam je i Jaden Korr(V Jedi Academy sú misie v roku 14 ABY).Hodnotenie:5/10.
SW Battlefront:Proste dobrá hra :),hodnotenie:8/10.
Squadron:Taká hra kde ste za Rebelov a bojujete v misiách na planétach i vo vesmíre.Posledná misia bola o zničení Exucutora( aspom sa mi to zdá :D).Hodnotenie:9/10.
No a ešte The Force Unleashed:Asi naj hra čo som hral (SW hry),perfektný príbeh,je k tomu i film a ten je tiež dobrý.
Hodnotenie:10(0)/10
EDIT: Hop a ešte KOTOR to je jasné,hodnotenie:10/10.

"Accepting a sworn enemy into one's ranks without fear... that is strength."-Praven.
"These are the moments we strive for, when the hope of victory becomes real. When we can see peace on the horizon."
―Satele Shan

+1
0
-1
Obrázek uživatele rotomr
23-24
18. Únor 2013 - 17:00
tak u mně je to rozhodně na 100 % procent Star Wars Batlefront 2

+1
0
-1
Obrázek uživatele Adeon
32-33
18. Únor 2013 - 18:28
Kotor I, Kotor 2, Jedi Academy, Empire at war

+1
0
-1
Obrázek uživatele JakuBasS
25-26
11. Březen 2013 - 13:01
U mě lego starwars 3 the clone wars, a battlefront2 :)

+1
0
-1