Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Jedi Knight Jedi Academy

Napsal: Lux Bonteri
Dne: 3.12.2012 11:23
Kategorie: Počítačové hry
Zpět na fórum

Rád bych se zeptal, jestli někdo neví, kde se todá stáhnout kompletní. Stahoval jsem si to z Torrentu, ale jede mi jen multiplayer. Děkuji.
Přidat komentář
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
3. Prosinec 2012 - 15:20
Viděl jsem to na ulož.to, czshare.com... stačí si jen najít a vybrat. I když v tvém případě to dle mého bude problém cracku.

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+1
-1
Obrázek uživatele kalimann
33-34
3. Prosinec 2012 - 17:37
je to určitě crackem...já to mám nainstalované,jede mi příběh ale zase mi nevalí multiplayer :D
EDIT: mám stáhlou tuhle verzi odkaz »

Ať Vás provází síla

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Darth Nebiros
30-31
3. Prosinec 2012 - 19:12
Mě funguje obojí, i když mulťák nikdo nehraje. :)

"I'm sorry, I'm having trouble hearing you. I'm getting a lot of bullshit on this line" - Commander Shepard

+1
+1
-1
Obrázek uživatele comander Wolf
24-25
3. Prosinec 2012 - 20:01
Já jsem to našel na ulož.to po částích.
Stahuje se to celkem rychle.

Ad Unum Omnes

+1
+1
-1
Obrázek uživatele comander Wolf
24-25
3. Prosinec 2012 - 20:03
Připadám si trapně,ale mulťák se neplatí?

Já jsem multiplayer ještě nikdy nezkoušel :)

Ad Unum Omnes

+1
0
-1
Obrázek uživatele Asajj Ventress
22-23
3. Prosinec 2012 - 20:38
na ulož.to po částích. Za mulťák se platí ne?

Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíte, všichni jsme rozdílní lidé napříč svými životy. A to je v pořádku, to je dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval

+1
0
-1
Obrázek uživatele comander Wolf
24-25
4. Prosinec 2012 - 20:47
Já se v tom moc nevyznám :)

Ad Unum Omnes

+1
0
-1
Obrázek uživatele Ryen
34-35
8. Prosinec 2012 - 11:17
Taky mám problém s touhle hrou, takže bych se vás rád zeptal na radu - dřív jsem Academy pařil jak o život, když jsem to měl nainstalovaný z CD. Ale cédéčka jsem půjčil a už se ke mně nevrátily, takže jsem to stahoval několikrát z různých serverů, ale výsledek byl pokaždý stejný - po instalaci, cracknutí a spuštění mi najel jenom nápis Star Wars: Jedi Academy a dál už se nedělo nic... Netuším co s tím, budu rád za každou radu, díky. ;)

+1
0
-1
Obrázek uživatele CadBane007
25-26
8. Prosinec 2012 - 11:56
dam ti dobrou radu :D kup si to origo :D znam obchod kde to maj... odkaz » ... nebo...
odkaz »

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Ryen
34-35
8. Prosinec 2012 - 16:18
No to vím taky, že tím by se to vyřešilo, ale chtěl jsem zkusit zprovoznit to, co jsem stáhnul. :D

Ale každopádně díky za radu. ;)

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Nebiros
30-31
9. Prosinec 2012 - 23:38
Stáhni si to přes torrent ( stránku nebudu uvádět, použij strejdu Googla ). Po stažení tu hru nainstaluj přes virtuální mechaniku pak to normálně crackneš a hraješ :)

"I'm sorry, I'm having trouble hearing you. I'm getting a lot of bullshit on this line" - Commander Shepard

+1
0
-1
Obrázek uživatele Ryen
34-35
10. Prosinec 2012 - 16:51
Díky za tip, ale to je právě ten postup, při kterým mi najede jenom základní obrazovka a hry a pak nic. ;)

+1
0
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
10. Prosinec 2012 - 17:14
Co to spustit v režimu kompatibility - asi pro XP SP3?

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
0
-1
Obrázek uživatele Ryen
34-35
11. Prosinec 2012 - 14:21
Jj odhad je správný - XP SP3... No díky za tip, ale bohužel už i to mám odzkoušeno. Myslím, že nejjednodušší by bylo prostě si tu hru asi objednat na CD. Ale kdo by za ní plus za poštovný chtěl platit teď před Vánocema :D

+1
0
-1
Obrázek uživatele Loredin
29-30
17. Prosinec 2012 - 23:32
já mam jk3 na cd a funkční... k tomu abyste mohli hrát multiplayer si musíte stáhnou Jedi academy patch 1.01 ... ten pak vložíte do složky base a mělo by to jít

Jsem Srdce Temnoty.
Odvrhuji strach a
naopak rozsévám ho mezi protivníky,
jsem ničitel světů,
skrze moc Temné Strany.

+1
0
-1
Obrázek uživatele anaqine
30-31
28. Leden 2013 - 20:37
Já jsem se chtěl zeptat, je to mimo téma, o kterém se tady bavíte ( to jest, kde stáhnout JKJA ), ale pořád se to vztahuje k téhle hře. Nepřipadá vám divné, že se tam vyskytuje Boba Fett? Já myslel, že má chudák hnít v útrobách mocného Sarlaca? :D

My powers have doubled since the last time we met, Count.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
6. Únor 2013 - 21:15
Po nějaké době ho odtamtud zachránil Dengar.

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
0
-1
Obrázek uživatele JediMasterAldasak
24-25
16. Únor 2013 - 23:48
Nie,je to zadarmo kde si videl platiť za multiplayer(okrem SWTOR) ?

"Accepting a sworn enemy into one's ranks without fear... that is strength."-Praven.
"These are the moments we strive for, when the hope of victory becomes real. When we can see peace on the horizon."
―Satele Shan

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
16. Únor 2013 - 23:54
Jak jsi přišel na to, že by to mělo být zdarma? Za každou hru se platí, to, že je to dostupné i všude po uloz.to je samozřejmě věc jiná. Ale pořád má ta hra cenu cca 200, nebo tak nějak (na Steamu).

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1
Obrázek uživatele JediMasterAldasak
24-25
18. Únor 2013 - 16:56
To som písal comanderovi Wolfovi,on sa pýtal či sa za multi neplatí (asi zvlášť) a mi to tedy seklo a nevšimol som si že nereagujem na jeho post.

"Accepting a sworn enemy into one's ranks without fear... that is strength."-Praven.
"These are the moments we strive for, when the hope of victory becomes real. When we can see peace on the horizon."
―Satele Shan

+1
0
-1